Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S. O. S. Love az a S. O. S....

S. O. S. Love az a S. O. S. Szerelem második része? Ha igen miért nincs benne Fenyő Iván?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt én sem értem. Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy csak azért nem néztük meg, mert az eredeti főszereplők (Csányi Sándor, Fenyő Iván) nem kaptak szerepet. Pedig egy régebbi interjúban Iván azt nyilatkozta, hogy ha jönne az S.O.S. Szerelem! második része, akkor szívesen játszaná el újra a főszerepet. (Bár egy kritikus azt írta, hogy a legjobb döntést Fenyő I. és Csányi S. hozta azzal, hogy nem vállaltak szerepet egy ilyen gagyi filmben.) Én különben nem tudom, milyen lett a film, de úgy döntöttem, hogy ha a kedvenceim nem szerepelnek benne, akkor nem viszek bevételt a mozinak (majd megnézem, ha már a tévében is adják).


Különben meg a bunkó Tomi szerepét úgysem tudja senki olyan hitelesen előadni, mint Fenyő annak idején.

2012. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen Fenyő nagyot alakított benne Csányi meg amúgy is jó színész......
2012. márc. 3. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én először Csányi miatt néztem meg még évekkel ezelőtt, aztán amikor vége lett a filmnek, már Iván járt a fejemben. :)
2012. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsooofii19 ***** válasza:
Hahó :D Nem tudjátok , hogy neten hol lehet megnézni a 2. részt?
2012. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!