Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért alakították át a Star...

Miért alakították át a Star Wars VI. részét?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és először a Star Wars VI. részét 10 éves korom körül néztem meg. És emlékeztem rá, hogy a film végén Luke még rámosolyog Yoda mester, Obi-Wan, és Anakin (Luke apja) szellemére, ők meg visszamosolyognak rá. De Anakin szelleme itt az a karakter volt, aki meghalt ebben az utolsó részben. Tehát öregkorában mutatta már a szellemét a film. És itt jön a csavar. Ma megnéztem még egyszer a filmet, mondom talán 18 éves fejjel jobban meg fogom érteni a sztorit. Ezt a VI. részt már torrentes oldalról töltöttem le, és jobb minőségűnek volt titulálva, mint mondjuk az 1997-ben megjelent verzió. Megnézem a filmet, és a végén kíváncsi is voltam, hogy milyen ez a szellemes mosolygós jelenet. Ugyanaz, mint régen, ott van Yoda, Obi-Wan, egyszer csak feltűnik Anakin is, de nem az öregkori alakjában, hanem abban a figurában, amelyik a III. részben szerepelt. Nem azért mondom, de engem nagyon idegesít, hogy ezt így átalakították. Ti hogyan vélekedtek erről?
2012. febr. 19. 01:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
télnyleg ekkora kihivás Google-t használni? :-)
2017. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!