Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben nézzem meg...

Milyen sorrendben nézzem meg a Narutot?

Figyelt kérdés
Ugye van a sima Naruto utánna jön a shipuden ...de abból vannak filmek is..:) szóval előszőr a filmeket vagy a sorozatokat nézzem végig?:) lécci normális válaszokat.:)
2012. febr. 18. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Először a sorozatot aztán a filmeket nézd végig mert nem fogod érteni a filmeket meg van bennük spoiler...
2012. febr. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem Narutot nézd végig , Utánna a shippuudent , aztán ha beérted a sorozatot nézdmeg a shipuuden filmeket.

Sima narutos filmek nekem nemteccetek .

2012. febr. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
film=filler, engem nem érdekelnek.
2012. febr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

google: animeaddicts

keress rá Naruto-ra nézd meg a kiadási dátumokat és az szerint :)

2012. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézd meg először a sima narutót a sorozatot utánna a hozzátartozó filmeket, utánna meg a shippuuden-t és az ahoz tartozó filmeket
2012. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
először a sima narutot, utána a shippuudent, utána meg a movie-kat, de én így csináltam: először megnéztem a sima naruto felét, de miután sasuke elhúzott már nem érdekelt, ezért elkeztem a shippuudent, abból is csak az akatsukis részeket néztem meg, meg a hebiseket meg a nagy harcokat, de a 99.-ik résztől már normálisan megnéztem szinte mindent xD A moviekat meg csak félig néztem meg, mert meguntam
2012. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK.:)
2012. márc. 7. 07:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!