Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » [Naruto] Szerintetek ki lehet...

[Naruto] Szerintetek ki lehet Tobi?

Figyelt kérdés
Indokolj légyszíves, hogy te kire miért gondolsz:)
2012. febr. 14. 17:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az nem olyan biztos, madarát feléleszteték az edo tensei-vel
2012. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A Shippuden utoljára leadott részében, amikor Kisame elméjében kutat a Konohai vallató ninja, akkor kiderül hogy Madara életben van.
2012. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
kérem csak azok írjanak, akik a mangát is olvassák, hisz onnan világosan kiderül h Madara már halott
2012. febr. 26. 17:51
 14/24 anonim ***** válasza:
csak aza gond hogy az anime levan maradva a mangához képest .. és ottse derült ki egyértelmüen , arcát nemutatták mert cápeti elharapta a nyevéét
2012. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szerintem madara speciális klónja
2012. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Obito lesz Tobi, gondoljatok csak bele, Obito jobb szemét kakashinak adta, Tobinak meg csak a bal szemében van a rendes sharinganja, a jobb szemébe vmi másfajta szem van, ezért szerintem Obito lesz
2012. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Tobi egy olyan személy, akinek a valós kilétéről mi még nem tudhatunk. Talán Madara bebiztosította magát annak idején, ezért létrehozta Zetsut és valamiféle DNS mintával vagy nem tudom mivel keresztezte az Uchihákkal és lett Tobi, aki Madara klónja vagy valami hasonló - ez magyarázat a "senkire". Vagy az is lehet, hogy Tobi valaki olyan, akit Madara ismert annak idején és azóta életben tartotta magát, hogy aztán majd megidézhesse Madarát. Mivel pedig akár Orochimaru jutsujához hasonlóan is eljárhatott, ezért időközönként cserélte a testét és lehet, hogy a mostani Obito teste, ezért gondolhatják sokan azt, hogy ő Obito.
2012. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Tobi = Uchiha Madara, Uchiha Obito testében. (!!!)
2012. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ez hülyeség xD
2012. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 halibel ***** válasza:

Szerintem Obito. Vagy valamilyen útonmódon Madara. Vagy mindkettő. Vagy egyik se. Talán egy senki. Ú,de idegesít.( én csak a mangát olvasom)

Remélem, mihamarabb kiderül :D

2012. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!