Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat szerelmi szal nelkül?

Sorozat szerelmi szal nelkül?

Figyelt kérdés

Valami olyan sorozatot keresnek, amiben a föszereplö csaj es pasi nem fekszenek le rögtön az elsö reszben. Ma ket sorozatba is beleneztem (Rejtely, 13as raktar), mindkettö agyjelenettel kezdödött. Engem valami olyan erdekelne, amiben minimalis romantika/szex van.

Amit mostanaban nezek (csak egyelöre nincs fent több resz belöle), az a Sherlock, az Alcatraz, es a Person of Interest. Tippek esetleg?


2012. febr. 14. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezel talán.
2012. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sci-fi és akció sorozatokat keress esetleg. Azokban többnyire az ilyesmit hanyagolják.

Pár kedvenc:

A bolgyó neve: Föld

Csillagkapu sorozatok

Odüsszeia (Odyssey 5)

Génrejtek


akció stílusban meg a 24 pl

2012. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a strike backben alkalom szerűen meghegeszt a főszereplő pár jó bigét aztán csokólom.
2012. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért olyan baj, ha van szerelmi szál, de mondjuk nem feleslegesen és nem valami gagyi barátok közt szintű szar?

Szinte minden sorozatban előfordul, viszont lehet valahol csak 1-2 részre, és alig mutatnak olyan jeleneteket.


Végignéztem gyors, hogy milyen sorozatokat nézek, és egyet sem találtam, amibe ne lenne szerelmi szál, pedig 60+ sorozatot simán nézek.

Viszont ezek 2/3-adában nem idegesítő, vagy nem nagyon foglalkoznak vele.

2012. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A 3. hsz tetszik... Jot nevettem. :)

Azzal nincs is gond, ha valahol a közepe-vege fele feltünik egy, ami kapcsolodik is a sztorihoz, de ha mar az elsö resz elsö 10 perceben romantika van, az nem tetszik. Semmi komoly ok, csak ilyen teren kicsit "erzeketlen" vagyok, vagy hogy fogalmazzam. :)

De pl a mostaniakban egyikben sem jön össze senkivel a föszereplö, egyszerüen nincs romantikus szal. Kiveve persze a Sherlockot, de az meg tök jol van megcsinalva. :)

De köszi, ha irtok meg!

2012. febr. 14. 18:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ja. Én vagyok a 3. válaszoló. De nekem is már a könyökömön folyik ki ez a sok romanitka. Túlzásba viszik már, az vele a gond. Hallo-hallo:D az vicces csak régi, a nácik, meg a franciák:D igazi sitcom. Bár mostani fejjel már nem biztos hogy tetszene, csak kiskoromban volt nagyon nagy kabaré...:D
2012. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy Sons of Anarchy, Breaking Bad, jelenleg futó 2 legjobb sorozat a tv-ben, de mindkettőben van romantikus szál.

Az már más kérdés, hogy milyen minőségű, mennyire nyálas, de van.

Attól még hülyeség lenne nem nézni, mert pl. SoA-nál jobb sorozatot nem láttam még.


Spartacus-ban is folyton dugnak, mondjuk ez nem tudom mennyire szerelmi szál, és az is top 5 sorozat.


Nézz jó sorozatokat, hiába van bennük romantikus szál, de azok olyan jól vannak megírva, hogy nem fogod bánni.

2012. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is Sons of Anarchy-t mondanám:)


Mondjuk ez tényleg brutál jó,nagyon ütős.

2012. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utana keresek a sorozatoknak, csak ugye most, hogy nincs megavideo, kicsit eltart, mig mindent atraknak. De köszi a tippeket! :)
2012. febr. 15. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen rapidshare és társairól nem valami jó töltögetni, inkább kerülj be egy jó torrent oldalra.

Míg lejön egy egész évad addigra már euró lesz itthon is, torrentről meg lassú net esetében 1 óra.

2012. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!