Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr Emett Brown a saját óráján...

Dr Emett Brown a saját óráján még mielött megtörtént volna?! Vissza a jövőbe paradoxon

Figyelt kérdés

Szóval Vissza a jővőbe maratonoztam. Ügye Emett egyik idővonalban 1955 november 12-én feltalálja a fluxus kondenzátort villámcsap az óratoronyba, és 30 év és a teljes családi vagyonból megalkotja az időgépet,viszont ebben az idővonalba,van egy órája (kezdő jelenet [link] ) amin lóg az óratoronyról,holott csak a 2. idővonalban fog lógni,amikor Marty visszamegy...

Ezt meg tudja valaki magyarázni?


2012. febr. 11. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Filmes poén, vannak ilyenek (pl. E.T. a Baljós Árnyakban).
2012. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
E.T melyik jelenetben látható a baljós árnyakban?
2012. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a Tatooinról a Coruscantra mennek, utána a szenátus összegyűl. Abban a nagy teremben, mielőtt Palpatine-t megválasztják szenátornak(?) az egyik jelenetben abban a lebegő izékben rázzák az öklüket. Jó, lehet nem pont E.T., hanem az apja, vagy öccse, vagy szomszédja, vagy valaki a bolygójukról!


[link]

2012. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak poén. Utána mért lenne logikus? Örökítsük meg, hogy lógok, mielőtt belém csap a villám? Csak vicc.
2015. febr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Totally Spiesban is van olyan rész, hogy átkerülnek a lányok a jövőbe, és akkor kiszabadítják valahonnan az idősebb önmagukat;

és akkor mondja az egyik idősebb kételkedőn, hogy:

"De várjunk csak, ha ti tényleg a múltbéli énjeink vagytok, akkor emlékeznünk kellene már ilyen esetre, és én nem emlékszem."

És akkor erre mondta a fiatalabb Sam, hogy:

"Logikus hogy miért gondolod. De a ciklust mi kezdtük el, tehát ti még nem éltétek át" Vagy valami ilyesmi.

Amúgy szerintem az ott tényleg teljesen jó. Meg ez is. Ja de mondjuk lehet, hogy ez nem is annyira tartozik ide, mint először gondoltam. De a Dokinak a múltjában a jövőbeli Marty fog valamit előidézni.

2016. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!