Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animét keresek, ötlet?

Animét keresek, ötlet?

Figyelt kérdés

Tegnap jutott eszembe hogy rég néztem animét így gondoltam végiglesek egyet,de nem tudok dönteni.

Egy olyan szeretnék amiben van harc,verekedés akció(lehetőleg legyen a küzdelmeken nagy hangsúly) de érzelmek is legyenek benne,szerelmespárok stb..


Előre is köszi ha tudtok segíteni


2012. febr. 9. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokfajta van ,

Ha olyan kell ahol szinte csak harc van akkor : One Piece (530+rész),Naruto Shippuuden (240+ rész), Bleach (350+rész),Angel Beats!(13rész + 2 Ova , vége érzelmes,de az legjobb anime 2010böl!) Inuyasha(régi nekem nemjönbe),DBZ(ugyanaz mint inuyasha)


Esetleg kis harc + Echi(vicces,véletlen balesetek pl:ráesik a lány a fiura de ugy hogy a fiu látja a bugyiját): Kampfer, Sekirei ,Sekirei : Pure Engagement, Rosario To Vampire , Rosario To Vampire CAPU2 , Yumekui Merry , Ookami Kakushi , HighSchoold DxD


Esetleg valami olyan ami csak echi : Kiss x Sis ,


Vagy Olyan ami félig poén félig harc : Beelzebub (jelenlegis fut) Sousei No Aquarion , Aquarion EVOL (sousei 2.évada , jelenleg is fut)


Elgondolkodtatós izgalmas: Skull Man (13rész) , Death Note (38rész+ 3élőszereplős film) , Another (jelenleg is fut)

2012. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Scrapped Princess, Samurai Champloo (iszonyat jó), Kaze no Stigma
2012. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Naruto-Naruto Spippuden

Bleach

Fairy Tail

Yu-Yu-Hakuso

Claymore


Ezeket tudom ajánlani nagyon jók:P

2012. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
[link] mindenkinek ez ajánlom xddd
2012. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát a fentieket én megdobnám egy Neon Genesis Evangelionnal. Nem kifejezetten csihi-puhi, nem is mai darab, de érzelmi szálak is vanak, és akció is akad, ha jönnek az angyalok. :D

Vagy utálja, vagy imádja az ember, ha kedved van, nézd meg. :D

Full Metal Panic volt már írva? :D

2012. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 I3ady válasza:
Nem túl híres Devil May Cray kb 60 rész de iszonít jó és télleg zgalmas
2012. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók sok mindent felsoroltak, szóval van bőven.Amit még én hozzátennék az a Nurarihyon no Mago(2 évad + várható 3.) és a Guilty Crown(most is fut, 22 részes). Talán még a Hakuouki(12 + 10 + 5 Ova).
2012. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Code Geass.
2012. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Naruto és One piece.


One piece történet röviden:


Történet röviden:

Egy kitalált világban játszódik (kb olyan időben játszódik mint a karib tenger kalózai)


Rengeteg ország van, de egységes vezetés van (világ kormány). kb 20 évvel a történet előtt kivégezték Gold Rogert, a kalóz királyt. Ő volt a legerősebb, legrettegettebb harcos. Nyilvános kivégzése volt, és az egyik ember a tömegből megkérdezte hogy hol van az a sok kincs amit megszerzett, majd Roger ezt mondta:

"A kincseimet akarjátok? Keressétek! Mindet egy helyen hagytam." Majd kivégezték.

Ekkor kezdődött a kalózok kora. Szinte minden ember megakarta szerezni a kincseit.


Rengetek kalóz van, de ők a tengerészekkel ellentétben nem egységesek, hanem bandákba szerveződnek. Szóval megszámlálhatatlan kalóz csapat van, akik harcolnak a kormány, és a többi kalóz ellen is.


A történet főhőse is meg akarja találni Roger kincseit is, illetve ö akar a következő kálóz király lenni. Csak az a baj, hogy nincs se hajója, se legénysége. :D

De annyi előnye van, hogy gyerek korában megevett egy démongyümölcsöt, ami természet feletti erőt ad neki.

És elindul legénységet toborozni, illetve hajót szerezni. :D


Talán ez a kedvenc animém. (Nem csak a shounenek közül)

Kiváló karakterek vannak benne, remek a történet. Van amikor nevetem, van amikor a könnyeimmel küszködtem. :D


Szóval ajánlanám mindenképp. CSak ugye ez is egy shounen, elég sok részt kell megnézni hogy beinduljon. Ez az egyetlen anime ahol semelyik főszereplőt nem utáltam. (Na jó, az elején Usopp nagyon idegesített, de már nem tudnám nélküle elképzelni. :D)



Naruto:


Ninjákrol szol, elég sok "Mágia" van benne. A világon a shinobik (ninják) hatalmas falukban, már-már városokban élnek. A történet kezdete előtt kb 12 évvel egy hatalmas démon elakarja pusztítani a falut, de a falu vezetője az élete feláldozásával egy kisbabába pecsételi a démont.

12 évvel később kezdődik a történet. Akibe a démont pecsételték ö a főszereplő. Shinobinak készül ö is.

Ugye az újoncoknak van pár éves alap képzés majd 3 fős csapatokba osztják őket, és kapnak egy mestert.

Szerencséjére ők talán a legerősebb mestert kapják.

Sok akció van benne, elég sok érzelem is van benne. Csak ugye ez shounen, sok részt kell megnézni hogy történjen valami. :D

De Narutonak, és Sasukenak (Naruto egyik társa) is tragikus története van.

Illetve itt szimpatizáltan a gonoszokkal is.

Jobban bele gondolva nem is gonoszak. (persze nem mind:D)


A fillereket mindenképp hagyd ki, és főleg a shippudentöl lesz jó.

2012. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sokáig nem voltam gépnél,de nagyon köszönöm a válaszokat:D

Azt hiszem elsőnek valamelyik "fiú belát a lány bugyijára" fajtát választom,aztán persze jöhet a többi:D

Mégegyszer köszi:D

2012. febr. 12. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!