Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is sokat elárul...

Szerintetek is sokat elárul valakiről az, hogy mik a kedvenc filmjei?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igen,mivel van aki a romantikus filmeket preferálja és még is egy idegbeteg álllat....Van aki a horrort,gyilkolászósokat és egy halál normális fazon,és van aki egyáltalán nem éz filmet és az is normális.Én pl csak horrort nézek,meg misztikusokat,mégis tök nornmális vagyok :)

Szóval ha most arra gondolsz,hogy egy ismerősöd,legyen az pasi vagy csaj ilyen szadista filmeket néz,szerintem ne a filmek alapján derítsd ki milyen :)


17/f

2012. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam, hogy elárulja azt, hogy az a valaki ennyire igényes, mert horror között is van pocsék, meg kiváló.
2012. febr. 9. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor te bizony nem lehetsz túl okos. Szerinted mégis ki dönti el, hogy mi igényes meg pocsék? Te? És szerinted mégis miért kéne másnak azt gondolnia amit te? Vagy a szent és sérthetetlen IMDB?
2012. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!