Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éden titkai sorozatban...

Az Éden titkai sorozatban kitől van Eva lánya és az elején ki erőszakolja meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:12
 1/5 anonim válasza:
A manusától van a gyerek vagy ha ugy tetszik a Manos-ától. Nem tudom ki eroszakolta meg, vagy hogy megeroszakolta-e valaki.
2012. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a nagy titok amivel fenyegetőzik. Csak az elején volt olyan rész amikor szalad valaki elől szalad, és utánna a földről kell fel. És a többiek is valami erőszakról magyaráznak mindig, ami titok.

Most láttam, hogy 20.-tól másik sorozat lesz.

2012. febr. 9. 07:40
 3/5 anonim válasza:
Tenyleg???? Oooooo, nemar, ez tok para... Marmint hogy mas sorozat lesz. Amugy en mindig belenezek a neten a gorog verziokba is, ott ez a sorozat evekig ment, es tok vicces latni, hogy ki mit csinal pl egy ev mulva. Olyan erzes egy kicsit, mintha a "jovobe" latnek, es kozben rohogog magamban nap mint nap, hogy aaaaaa, ez meg nem tudja, pedig ha tudna! :)))) szoval az Evanak lesz "meg egy" gyereke a Manostol, egy kisbaba, mindenki ott lesz a szulesen, termeszetesen Nikolas Daphnet veszi el vegul, Lukas pedig Norat, Melitanak lesz masik pasija, es ha jol lattam azzal ugyanugy gondban lesznek az Evaval, es Melitanak attol a pasitol lesz gyereke. Szerintem valamilyen filmes rendezo eva multjabol. Szoval mar minden jovobeli reszt meg tudok nezni, csak valahogy az elsot nem talalom sehol se...... :((((((((((((
2012. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A nagy titok amivel fenyegetozik az az, hogy a manusatol van a gyerek. marmint a marilia.
2012. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Még a sorozat elején a tábor utolsó napján vagy valamikor mikor még Eva 15 éves volt Manos megerőszakolta. Így lett Marilia Eva lánya, akit Párizsban szült meg és depresszióba esett. Természetesen ez is kiderül!


Amúgy mikor fogják folytatni?? Valaki azt állítja hogy soha valaki meg azt, hogy áprilisban!! De én már alig várom!! Nagyon megköszönném ha valaki tudna megadni egy olyan honlapot mely az összes részt tartalmazza mind a 600 valamennyit és magyar szinkronos lenne!!

2012. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!