Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pankráció tényleg kamu?

BERTALAN11 kérdése:

A pankráció tényleg kamu?

Figyelt kérdés
nagyon meggyőzött azok a jelenetek amikor végzetes sérüléseket szenvednek és mindenki azt mondja hogy kamu
2012. febr. 5. 22:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Sok éven keresztül tanulják ki a fogásokat,hogy színészien előtudják adni amit művelnek.Ugyanakkor edzettek is,így belefér 1-2 rázósabb helyzet.
2012. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Randy Orton ***** válasza:
100%

Kamu de élvezetes


próbálok nem gondolni rá hogy CSALÀS


Mindazonáltal ettől a kérdéstől torkomonok akadt a kenyér:s

2012. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Randy Orton ***** válasza:
Torkomon*
2012. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kamu, de van benne csomó jó mozdulat:D
2012. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó eddig oké de mivan azokkal amikor rádobják egymást az asztalokra meg létrákról is ugrálnak le na azzal mi a helyzet ??
2012. febr. 5. 23:09
 6/12 A kérdező kommentje:
meg amikor pofán rugjék egymást
2012. febr. 5. 23:10
 7/12 A kérdező kommentje:
(rugják)
2012. febr. 5. 23:10
 8/12 anonim ***** válasza:
az asztalok könnyen törhető fából vannak.. a létráról való leugrás pedig be van gyakorolva.. ezek tudnak úgy esni h ne fájjon nekik, mert hozzá is szokatják magukat.. a rugások meg..... el se találják a másikat csak ugy van beállítva a akamera h úgy tünjön...nézd z ütéseket: nem is ököllel ütnek.. nemis erőből. ugyanmár-.-"
2012. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ugye csak kamu a kérdés?

Nem gondolhatod, hogy komoly.

Vagy szerinted Bud Spencer és Terence Hill is igazi pofonokat oszt a filmjeikben?

Szerinted az akciófilmekben minden pofon, lövés, hetvenedik emeletről leesés igazi?

2012. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előzőre reagálva: elgodolkodtató, hogy bár sose lehet biztosan tudni, mi kamu és mi nem, hogy a legtöbb távokeleti filmben -pl. Jackie Chan -es, Bruce Lee-s stb kungfu filmek- is kamu lenne a legtöbb verekedés?? Ha már a Bud Spencer filmekre hivatkozol (amelyben viszont tényleg feltűnő, hogy csak megjátszott a verekedés, akár a pankrációkban)...


Chocholate - A harc szelleme

Nos, e pár éves film végén is kamu, amikor nyers felvételekről bemutatják a filmkészítés során szerzett sérüléseket? Erősen 50% felé hajlok, tehát nagyon meggyőző, de sose lehet tudni, h csalás-e...


Kedves kérdezőnek is ajánlom e filmet, ha minimum remek verekedés-koreográfiára vágyik, és minimum 50% eséllyel valódi ütések látványára! Életem egyik legemlékezetesebb küzdősportfilmje, a kiscsaj túl tesz Bruce Lee-n is, ügyességben! (A történet nem túl emelkedett, de mellékes; az autizmusát meg részben elcseszte a dramaturg, de nem is ez a lényege ;) ).


A legtöbb forrásban Prachya Pinkaew -ként szerepel a rendező, a wikipédia valamiért máshogyan magyarít... ("Pratja Pinkeo"), ő rendezte a népszerű Ong Bak-ot, amit én még nem láttam, de minden eddig olvasott vélemény szerint nincs olyan jó az Ong Bak, mint ez. Azt tudom, hogy életem egyik nagy küzdősportfilm élménye a

Chocholate - a harcszelleme.


[link]


[link]


[link]

2012. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!