Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz történeten alapuló...

Igaz történeten alapuló horrort tudtok? Vagy olyan rémisztő, ijesztő, fosatós jó horrort?

Figyelt kérdés
Szóval nem olyan mészárlós,kibelezős filmeket!Olyat ami tényleg rohadt jó,és beszarsz rajt.Ami társaságba tökéletes.Fuu ezeken kívül mondjatok lécci:Sikoly,Átok,Paranormal Activuty,Kör, Rec, Texasi lánfűrészes, Péntek 13,Rémálom az elm utcában,Karantén,Kaptár,4. típusú találkozás,Ördögűzés emily rose üdvéért,meg egyéb ilyen ördögűzősök,nagyon sokat láttam nemtom felsorolni mindet:D nah de szóval igaz történetest ha tudtok igen jót akkor olyat.
2012. febr. 4. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz nem horror film de érdemes megnézni mert igaz történet.


A Szellem és a Sötétség

2012. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja meg esetleg a Hetedik. bár azt lehet már láttad de az is egy beteg egy film:)
2012. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Régi film? mert sehol se tudom letölteni.te letöltötted?és ha igen,meg tudnád mondani honnan?
2012. febr. 4. 20:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Hetediket pont nem láttam még:D köszönöm:)
2012. febr. 4. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
torrent oldalakon megtalálhatod mindkét filmet.esetleg angol címét írd be a keresőkbe.
2012. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rettegés háza. Két verzió is van belőle, egy régebbi és egy új.
2012. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Félelem.com

Nem fogadott hívás

Fűrész

Texasi Láncfűrészes

Alkonyattól pirkadatig

Aki bújt, aki nem

Sziklák szeme


Na jó, ebben van véres is, de a Fűrészig egyáltalán nem az, az alatta lévők már minimálisan.

2012. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)) (Fűrészt is láttam:D)
2012. febr. 4. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Démonok között (The Conjuring)

Igaz történet alapján...a benne megformált lányok még élnek, és máig bizonyítják az eset valóságát...Ed és Lorraine Warren foglalkoztak az üggyel...jó film :D

2014. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!