Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Star Wars szerepl...

Ki a kedvenc Star Wars szereplőd? Miért ő?

Figyelt kérdés
Akár a filmekből, akár a könyvekből, játékokból, mesékből...
2012. febr. 2. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

osztom a Darth Maul rajongó elveit, Maul hihetetlenül tehetséges harcművész, aki olvasta a Vadászó Árnyékot, az tudja miről beszélek:) bár picit önhitt, de ugye ez sok sithre jellemző ugyebár:D (igaz Aanakin, a harmadik rész végén?:D)


rajta kívül Aayla Securát kedvelem még a kecses mozgásáért:D

illetve még Rex kapitányt bírom még, mert mint köztudott, a klónok nem ugyanolyanok:) (pl Codyt nemszeretem)

2012. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

KI-Adi Mundi mert ő nagyon egyéni pl lehettek gyerekei és feleségei mert a faja kihalásban volt ezen kívül mert rendkívül bölcs és persze a hosszu feje miatt

A második hejen Csubi áll akit ki nem szeret

harmadik hejen Obi áll

2012. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Palpatine (Darth Sidious)!

Azért mert a valaha élt egyik legerősebb sith és mert egymaga képes volt átverni és legyőzni az egész Jedi rendet. Valamint a galaktikus birodalom az ő idejében volt a legerősebb.

Ráadásul baromi nagy és cool hajókat tervezett (halálcsillag, eclipse, eye of palpatine)

2013. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Vader, mert apakomplexusom van. :/

17/L

2013. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Anakin, mert egyszerre szerethető és gyűlölhető a karaktere:D Utána Han Solo, mert szerintem nagyon vicces, jópofa, egyedi és kiszínezi a történetet (na meg Csubi se lenne sehol nélküle)
2015. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11:


Én meg pont őt :D Meg Revan

2016. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!