Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emlékeimben van egy rajzfil...

Az emlékeimben van egy rajzfilm talán úgy 2000-ből,2001-ből. Valószinüleg a Minimaxon játszották, mert nagyjából az Elhagyott játékok és a Nyomorultak közé közé tudom helyezni. Mi volt eza rajzfilm? Részletek tovább:

Figyelt kérdés

Talán francia rajzfilm volt, utcagyerekek voltak benne. Két részre emlékszek: egy kevés pénzre kellett vigyázniuk, egy másik részben pedig karácsonykor mikulások között keresték a gonoszt, ezért befestették a hátukat.

Az elején az rémlik, hogy futottak, meg talán valami hőlégballon is volt ott. Vicces így, de valami olyan zenéje volt, hogy "áhh puccs csicsi". :)

Próbáltam megkeresni mi lehet, de fogalmam sincs. Az is lehet, hogy gyerekkorom rajzfilmjei mosódtak össze valami masszává a fejemben.

Mi volt a címe, vagy volt egyáltalán valami?



2012. febr. 2. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól emlékszel, volt valami és én is emlékszek rá. Már nézelődök egy jó fél órája, de nem találok semmit. Egy pár árva gyerek van benne talán párizsban játszódik. Az egyik főszereplő kisfiú kopasz a bnője meg vörös hajú. És párszor felemlítik hasfelmetsző Jack-et is. Aranyos kis mese volt. :) Ha találok valamit írok.
2012. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nagynehezen megtaláltam. :)

Orson & Olivia

itt az intrója:

http://www.youtube.com/watch?v=DJrmuiUpAbw

2012. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez volt. Nagyon jó köszönöm!
2012. febr. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!