Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a tini film?

Melyik ez a tini film?

Figyelt kérdés

Régebben elég híres volt, lehet most is.

arról szól, hogy van egy szerény, kedves csaj, és új helyre költöznek, totál cikinek érzi magát meg minden. van egy pletykás, drogos, menő csaj (aki amúgy szerintem tök jófej) és végül elhívja a szerény csaj plázázni a menőt de amikor meglátja a menő csaj egy barátnőjével van, és bugyit lop xD csak lazán körülnéznek és beteszik a táskájukba.

a kiscsaj parázik és kimegy. meglát egy nőt egy padon, odamegy leül, pár pillanatig nézi, ahogy a banya telefonál, aztán pedig óvatosan kivette a táskájából a pénztárcát utána meg sikítva rohan a csajokhoz hogy mennyenek vásárolni. a menő csaj teljesen elrontja a kedves szerény kiscsajt és belőle is drogost csinál, megtanítja smárolni összeismerteti pasikkal, de a csaj néha már olyan depressziós hogy bemegy a fürdőbe, előveszi a vékony körömvágó ollót (asszem az) és azzal vágdossa magát. egyik éjjel mikor a menő csaj elmegy egy pasival, akkor is ezt csinálja és utána mikor visszajön a menőcsaj, meglátja hogy átázott a csuklóján a pólója a (már nem kedves) csajnak. a végén kiderül, hogy a lány drogozik a csaj meg mindent ráfog az kiborul.

ja és a kedves csajnak van egy bátyja és utálják mindketten az apjukat.


2012. jan. 29. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Ááá eszembejutott, hogy a címe egy szám ><

Tizenhárom

2012. jan. 29. 23:26
 2/4 anonim ***** válasza:

húú bazz elolvastam ezt a hosszú írást erre látom h eszedbe jutott :D

egyébként igen jó film (:

2012. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
púú de szeretem.:)
2012. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tizenhárom :)
2013. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!