Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki számodra a legszimpatikusab...

Ki számodra a legszimpatikusabb jedi vagy sith?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 21:16
 1/7 GomalFace ***** válasza:
92%

A jedi Anakint csipom, mert olyan spontán. Sose tervez előre, mindent a pillanat hevében tesz.

Én is ilyen vagyok, talán azért könnyebb ezzel a karakterrel azonosulnom.

2012. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

darth bane.

és azért,mert ő nem átállt,hezitáló,megkísértett jedi,meg ilyesmi,hanem ízig-vérig az elejétől kezdve sith.

és mert kinyiffantotta a legerősebb jediket és sitheket.

2012. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem talán Ashoka, fogalmam sincs miért XD
2012. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Darth) Revan


Mert volt mersze kiállni a mandalóriai háborúban az ártatlanok mellett, miközben a Jedi Tanács saját dogmáira hivatkozva megtagadta a beavatkozást. Igaz, hogy később a sötét oldalra sodródott, de ez akkor sem igazolja a tanács tétlenségét. A Jedik túlságosan eltávolodtak a hétköznapi emberektől, és ő volt az, akinek a tevékenysége és tettrekészsége felrázta őket. Ő igazi hős volt, aki mert továbbgondolkodni annál, amit tanítottak neki.

2012. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szemfüles válasza:

Jedi:

Qui-gon Jinn - Annak ellenére, hogy mindig feszegette a határokat, sosem lépte át őket. Egy modern szemléletet képviselt, amit ugyan megtagadott a Tanács, de sosem vetett meg. Aki olvasta a Jedi növendék sorozatot, az szerintem hasonlóan érez. :)


Sith:

Ajunta Pall - Igazából nem volt az, de rajta is múlt, hogy a Sith, mint olyan, egyáltalán létrejött. Elszánt volt, tudta mit akar, meghozta a döntését és aztán viselte a következményeit. Utólag visszatekintve Epic Sith volt, még akkor is, ha az ő idejében nem nevezték még annak.

2012. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sith:darth moul imadom ä kètèllü fenykardokat es a zabrak-okat
2013. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adi Galia jedi mester, mert nem földhözragadt, rugalmas, és jó kardforgató, kedves, megértő. Aayla Securáról is hasonlóakat tudok elmondani.
2015. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!