Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó anime sorozatokat...

Ráka1314 kérdése:

Tudtok jó anime sorozatokat ami véres és hasonlít a higurashi no naku koro ni-hez? Ha igen azonnal szoljatok!

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Death note.
2012. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Death Note nem pszihológiai horror. Hasonlóan brutális az Elfen Lied, de az nem annyira félelmetes, inkább csak véres és kegyetlen. Pont hasonlót nem igazán tudok. Umineko no Naku Koro ni címmel létezik egy olyan anime, ami témájában és felépítésben kicsit hasonlít a Higurashi-hoz.
2012. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
am ezt a ketőt már láttam és jók voltak amúgy van az umeneko no naku koro ni-nek 2. évada?(amúgy aki még tud ilyen animéket az mindenképpen írja le)
2012. jan. 27. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla.
2012. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki talán. Nem láttam (még), de érdekesnek tűnik a története, meg pár videót néztem.
2012. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!