Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudom magyarul leszedni...

Voguelilias kérdése:

Honnan tudom magyarul leszedni vagy magyar felirattal?

Figyelt kérdés
sziasztok. szeretném letőlteni a paranormal activity 3at de amit eddig letőltöttem felirat hozzá az mind késik és igy eléggé rombolja a film élvezhetőségét. ha tudnátok segiteni azt előre megköszönném
2012. jan. 15. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
persze torrentbe
2012. jan. 15. 18:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha letöltötted,akkor az a lényeg,hogy úgy keress hozzá való feliratot,hogy pl


ez a film címe:

paranormal activity 3 xvid demonoid vagy axxo v bármi,akkor pont ugyanazt a címet,ami a film file-jának a neve,beírod a keresőbe és utána azt hozzáírod,hogy hungarian subtitle,vagy pedig azt,hogy magyar felirat!

találni fogsz...


Ha nem találsz,küld el nekem a film file nevét és megtalálom neked az hótzicher!

2012. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Paranormal Activity 3 2011 UNRATED BRRip XviD-FTW


igazából majdhogynem minden oldalon jártam már és mindegyik késik bár sok nem az elején hanem pár percnél kezd el de hiába

2012. jan. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!