Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végülis akkor mi lett a vége...

Baby Firefly kérdése:

Végülis akkor mi lett a vége a skins 4. évadának?

Figyelt kérdés
Most akkor Freddie meghalt vagy mi ?
2012. jan. 9. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt, nyilvánvaló. Amikor a végén Cook megtalálja Fostert ott vannak Freddie véres ruhái.

Látszott, hogy agyonüti. Sok volt a vér és valószínűleg nem hívott mentőt utána...

2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja azt vágom de akkor ennyi ? a többiek nem tudták meg hogy meghalt és itt a vége az évadnak h azt mondja mármegint h cook vagyok .. ? -.-" ez tök szar
2012. jan. 9. 22:18
 3/14 anonim válasza:
100%
Freddie meghalt,a pasi agyonverte.Cook pedig bosszúból megölte a pasit,ez abból jön le amiket mondott és ahogy a végén elordította magát és látszott a mozdulatán,hogy mire készül.
2012. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
okkösz csak nem birtam beletörödni hogy vége van .. annyira jo volt :DD
2012. jan. 11. 20:08
 5/14 anonim válasza:
100%
énis megnéztem volna még egy részt,hogy mi lett utána..:D dehát sajnos nem volt több =(
2012. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a többiek azáltal, hogy megtudják, hogy Cook megölte Fostert, azt is megtudják, hogy Freds meghalt!!!

Onnan is sejthető, amúgy Freds halála, hogy a záró részben, Effy, Karen és Cook is hallotta amint "beszél" hozzájuk!!

2012. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

amúgy honnan tudjátok h Fostert megöli cook ??

én nem vok benne biztos de jó lenne ..

Én mejdnem sirtam mikor megölik Freddyit

2012. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyiból tudom, hogy szerintem Cook képes rá, akkor pedig miért ne sikerülne neki megölni...

Az, hogy lelkileg képes rá abból gondolom, hogy a harmadik évad elején elöször csak a helyi gengsztert veri össze... De a harmadik évad végén már a saját apját löki le a motorcsónakról a hideg vízba (oké, hogy gyökér volt az illető de mégis az apja...)

Freddi-et, Effy-t is többször átrázta, fájdalmt okozott nekik... mondta is az ügyvédjének, hogy csak is azért mert tudja, hogy ő megteheti... (képes arra, hogy bántson másokat...)

JJ-t is, hogy összeverte a negyedik évadban, pedig ő a legjobb barátja volt... Szerintem ez volt Cook esetében a tetőpont. Ha valaki a barátját tudja bántani, miért ne tudna megölni egy vadidegent, akit ráadásul gyűlöl...

2012. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
am a rajongok miatt a sorozat írója vissza hozza Freddie t mert az előzetesbe freddie a kórháza fekszik bekötött fejjel :D imádom freddiet alig várom már a 7. évadot
2012. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
az a youtube-os videó fake... egy fanvideó! Freddy nem fog szerepelni a hetedik évedban. Tuti meghalt.
2012. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!