Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a dinós film?

Melyik ez a dinós film?

Figyelt kérdés
Régen láttam, csak egy jelenetre emlékszem a filmből, hogy volt két testvérpár, akik valami szigeten kötöttek ki, és ott dinók voltak, akik talán beszéltek. De csak ez az egy jelenet marad meg, hogy a testvérpár közül az egyik dinón akart repülni, és odaállt egy szakadék szélére ahol repülő dinók voltak, és ha feltartotta a kezét onnan tudták hogy hívja őket, de a neki akkor nem sikerült csak később. Ha valaki tudja azt melyik ez a film, és honnan tudom letölteni, annak megköszönném :)
2012. jan. 8. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy hangzik, mint a Dinotopia. Nem tudom, honnét lehet leszedni, de ha rákeresel, biztos találsz egy oldalt.


Bár nem nagyon keresett egy film, ugyanis óriási gyűlöletet váltott ki a Dinotopia könyvek rajongóiból, szóval... na nem tudom, keress rá, valahol csak fent van. :)

2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :) találtam egy oldalt, ahol még egy nagyon régi rtl-es felvétel van, de nekem megteszi ^^

köszönöm a címet még egyszer :)

2012. jan. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!