Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Hana Yori Dango - hoz...

Milyen Hana Yori Dango - hoz hasonló animét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem ezt az animét, de szeretnék mást is nézni. Félek, hogy nem találok soha többet ennyire jót. A legjobban a karakterek tetszettek, a jellemfejlődésük, az élethez hasonló szituációk. Meg persze a romantika.
2012. jan. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, de az AniDB szerint a Peach girl és a Marmalade boy hasonlít hozzá.
2012. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megnézem ezeket.
2012. jan. 3. 21:03
 3/5 anonim válasza:
Animét hirtelen nem tudok hasonlót mondani, de hidd el van még ilyen jó anime, bár nekem is az egyik kedvencem. Én mangában olvastam először, abba is nagyon jó, és ha nem zavar, hogy manga, akkor a Cat Street-et ajánlom. Ugyanaz a mangakája mint a Hana Yori Dangonak, és végig le van fordítva magyarra manga.hu-n :D
2012. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd belenézek abba is.
2012. jan. 9. 23:42
 5/5 kriszti0215 válasza:

Hanasakeru Seishonen

HA a hana yori dango tetszett akkor ezt is imádni fogod. :D

2012. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!