Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a sorozat címe?

Robi.88. kérdése:

Mi a sorozat címe?

Figyelt kérdés

Rtl-en ment kb 10 éve, scifi volt és hirtelen hagyták abba mint általában minden értelmes sorozatukat...

Egy űrhajóval emberek egy idegen bolygóra zuhantak ahol olyan lények éltek akik szimbiózisban voltak az ottani bolygóval de konfliktus volt köztük és az emberek között!

Ezek a lények a földből bukkantak elő konkrétan.


2012. jan. 3. 09:53
 1/5 anonim válasza:
nem a csillagközi invázióra gondolsz?
2012. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csillagközi invázio, az csak egy film volt és nem sorozat igaz az animalt verzioja sorozatként ment de a tv2n de azért koszi a segitseget:)
2012. jan. 4. 03:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Föld 2 – A világűr Robinsonjai


Jó kis sorozat volt, de nem sokat élt ez sem (22 részt)... A történet a végére azt hiszem kicsit zavaros lett, de lehet csak azért, mert mikor először néztem kimaradt 1-2 rész vagy épp az évadzáró egyik feléről sikerült lecsúsznom... Majd ellenőrzöm :)

2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) nem is értem h iylen jo sorozat miért ilyen rovid :( max akkor ha a végére befejezik a sztorit.
2012. jan. 10. 04:50
 5/5 anonim ***** válasza:
ncoreon nem találtam. hol lehet ezt letölteni?
2012. ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!