Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a foszereploje a Baratok...

Ki a foszereploje a Baratok kozt cimu sorozatnak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 16:14
 1/8 anonim válasza:
Ez egy nagy, boldog család.:D Az egész ház, egyszer ezzel, máskor pedig a másikkal foglalkozik többet. Tehát: Noémi, és anyukája, Emma, Tilda,Kinga,Zsófi,Miki,Nóra,Magdi néni(aki most nincs benne),Vili bá,Géza,Laci,Kristóf,Vanda és anyja, Imi,Klaudia, Barta,Botond,Pali,Erik... Remélem nem hagytam ki senkit.. :D
2008. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és andrással mi van?:D vagy ő már nincs is?
2008. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkabb a Berenyi csalad az alap. Ok voltak a hazban legeloszor, meg ilyesmi.
2008. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kimondottan főszereplő, illetve talán mindenki az, aki gyakran látható. Hiszen mindenkivel történnek dolgok, akivel éppen történik valami "nagyon izgis", azt lehet többször látni, de igazságosan mindenkire sor kerül :)
2008. ápr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Föszereolöje általában a filmeknek van ez pegid egy sorozat, szappanopera... nincs föszereplöje szerintem, mindenki fontos...
2008. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

minden szapanoperának van főszereplője és nagyon jó a kérdés....


még a brazil nyáltengereknek is van főszereplőjük... aki rendszerint vak, béna, hülye, elhagyott gyerek, árva, vagy épp más szánalomraméltó dologtól szenved és csodák csodájára azonnal meggyógyul és megkerülnek a szülei, amint a 6 keresztnévvel megáldott nagy Ő megjelenik.

2008. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg a rágógumi meleg addig nyúlik.... ha lehül akkor lesz szilárd...

ERGO... amíg van kereslet van kínálat.

Ha majd mindenki annyira unja mint én azt hiszem hirtelen meteor zuhan az egész bagázsra és véget ér a film...

2008. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%
Nem tudom megérteni azokat az embereket akiknek uncsi a Barátok közt... Én nagyon szeretem! Egyébként Berényi Miklós a főszereplő, nekem ő a kedvencem, nem hiába, ő is Vajdasági...:)
2009. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!