Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Blue Mountain State kérdés?

Blue Mountain State kérdés?

Figyelt kérdés

Mennyire "dugós" ez a sorozat?

El akarom kezdeni, de ha vannak benne olyan jelenetek, hogy nyögnek/csöcsök meg stb akkor inkább csak laptopon nézem halkan, mert szülők/tesók előtt nem szeretek ilyeneket nézni.


2012. jan. 1. 18:59
 1/4 anonim válasza:
Eléggé ilyen.. :D meg elég sok drog meg ilyenek és ha a szüleid ink ilyen konzervatívabbak ak ne nagyon mutogasd..:P de am nagyon jóó sorozat:D
2012. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem őket zavarja, csak elég kényelmetlenül érzem magam, hogy nézem a tv-t csöndben és egyszer csak max hangerővel elindulnak a nyögések.

Entourage, Spartacus meg Californication óta meg már inkább nem nézek ilyet tv-n, szóval ha tényleg ilyen, akkor laptopon fogom nézni.


Kösz a választ.

2012. jan. 8. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát előfordulnak benne csöcsök. De ilyen nagy nyögdécselős szexes részek nem nagyon vannak benne szerintem. Viszont sokszor beszélnek benne csöcsökről meg pinákról :D XD

Szerintem hatalmas sorozat, lány létemre nem bírom letenni. A főszereplő meg hú... nagyon jól néz ki szerintem. :D Bírom a búráját.

2012. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az nem gond, csak azt utálom, amikor teljesen random jönnek a nyögdécselések.

Tegnap is nézem a The Shield-et, tök komoly rész, aztán jelenetváltás és bumm, ott tolják a csajt nekem meg jó hangos a tv.

Mondjuk szülők/tesók lazák, csak én nem, szóval őket nem zavarja, csak engem.

2012. ápr. 8. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!