Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok nekem ilyen filmeket?

Mondanatok nekem ilyen filmeket?

Figyelt kérdés

Amerikai romantikus vigjatekokat vagy csak vigjatekokat keresek, de eleg nehez, mert mar rengeteget lattam.

Ezektol a szineszektol az osszes filmet lattam: Jennifer Aniston, Adam Sandler, Julia Roberts, Bradley Cooper, Ryan Reynolds, Ashton Kutcher, Jim Carrey, Cameron Diaz


Ha tudtok valami jo filmet legyszi irjatok, mert mar nem tudok mit nezni :/ Nem ismert de jo filmet is johetnek :)


2011. dec. 30. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen bonyolult, A szeretet szimfóniája, Csillagpor (bár ez inkább kaland/akció, de olyan aranyos és én nagyon szeretem =]), Kisanyám - avagy mostantól minden más, Sabrina (1995-ös), Van aki forrón szereti (ez meg inkább vígjáték, de én jót szórakoztam rajta), Hogyan kell egymilliót lopni, Wimbledon - szerva itt, szerelem ott (hát ez meg nem nagy szám, de azért egyszer meglehet nézni :)), Őrült dilis szerelem

Hirtelen ezek jutottak eszembe, majd ha tudok még vmit, akkor írok :)

2011. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Scott Pilgrim a világ ellen

Plasztik szerekem

Régi környék(bár ez vígjátéknak van jelölve szerintem inkább humoros dráma)

Superbad

Felkoppintva

Lepattintva

A 40 éves szűz

Barátság extrákkal

Őrült dilis szerelem

Harry és Sally

2011. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nász-ajánlat (The Proposal)

[link]

2011. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bazi nagy görög lagzi

Mamma mia

Larry Crown

2011. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, foleg neked elso valaszolo, sokat nem lattam meg kozuluk. :) Mindenkinek ment a zold pacsi :D


Ha tudtok johetnek meg, minden ami vidam es aranyos a tortenete. Es boldog uj evet mindenkinek!

2011. dec. 31. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok (most már elméletileg valami felhasználó név féleségem is van, csak még élesben nem próbáltam, most meglátjuk, hogy kiteszi-e :D)

Örülök, hogy sikerült olyanokat összeírnom, amik nem az a tipikus tucat amerikai film, hanem annál egy kicsit különlegesebb :)

A Van aki forrón szereti és a Hogyan kell egymilliót lopni elég régi filmek, de ne ijedj meg tőlük, mert érdemes megnézni mind a kettőt és tényleg jók!

Na, visszatérve a témához, eszembe jutott még 1-2 film:


Idétlen időkig

Hölgyválasz (kicsit táncos)

Holiday

A csúf igazság

Zene és szöveg

Terminál (inkább vígjáték, egy pici romantikus szállal)

A szerelem hálójában

A szerelem hullámhosszán

Lesz ez még így se


És ami sztem alap, de hátha nem láttad: Minden végzet nehéz

2012. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!