Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete láttam a Duna 2-n. A történet:

Egy fiatal nő elmegy egy árvazszerű valamibe, ahol dolgozni kezd. A gyerekek elutaznak az igaztatónővel együtt, és a nő az árvaházban marad egy idősebb házvezetőnővel és egy bolondnak tűnő lánnyal. Aztán mindenféle titkokra jön rá a nő, és rémálmai vannak, amiben "félelmetes gyerekek" vannak. Közben kiderül, hogy terhes, de titkolja mindenki elől, de kiderül, hogy már rájöttek (na ez ó mondat lett xD). És a nő nyomozni kezd, és a bolond lányról kiderül, hogy nem is bolond, csak gyógyszert adnak neki, hogy ne mondja el titkoat. És kiderül, hogy a házvezetőnő és az igazgatónő sok gyereket vízbe folytott, de igazából nem derül ki, hogy miért. És a bolond lányt is meg akarták ölni, de életben maradt. És a végén a terhes nő látja ezeket a gyerekeket, és megszüli a kisbabáját. És másnap megtalálják holtan a babájával együtt. A bolond lány elmegy az árvaházból, és a zárójelenet az, hogy a nő szoptatja a kisbabáját, és körülötte ülnek a gyerekek.


Remélem látta vlaki, és tud segíteni. Köszönöm!


2011. dec. 30. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és francia film volt (vagy belga).


Bocsi a félregépelésekért, siettem. :S

2011. dec. 30. 19:50
 2/4 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam.

[link]

2012. jan. 1. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ez jónak tűnik. Köszi, majd megnézem! :D
2012. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, hát nincs mit! :D Végül is nem csináltam semmit. :D:D
2012. jan. 10. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!