Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen horrorfilmeket érdemes...

Milyen horrorfilmeket érdemes megnéznem, ha nem morbid, de nem is túl ijesztő filmek érdekelnek?

Figyelt kérdés
A fent említett filmek alatt - példának okáért - a Végső állomás és a Horrorra akadva filmekre gondolok.

2011. dec. 30. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A Horrorra akadva nem horror. Szerintem még horrorparódiának is gyenge, egy-két poéntól eltekintve. Egy kicsit bővebben fejtsd ki viszont, hogy milyen film érdekelne! Az, hogy milyen nem, még nem elégséges meghatározás.
2011. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazad van, a Horrorra akadva filmek valóban nem helytállóak a horrorfilm kategóriában – valójában csak azért hoztam fel példaként, mert nem nagyon jutott eszembe más film. De – most, hogy így átgondoltam – tulajdonképpen olyan filmekre gondoltam, amelyek kissé szolidabbak, visszafogottabbak... Olyanokra, amelyek inkább sorolhatók a thriller kategóriába, mint a horrorfilmekhez, de mégsem teljesen thriller műfajúak, valahol a két műfaj határán mozognak. Például az Elhagyott szoba (2007) c. filmre gondolok. Több konkrétumot sajnos nem tudok mondani.
2011. dec. 31. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy film ami ilyesmi nem morbid de nem is ilyesztő, csak kicsit félelmetes meg izgalmas most nem jut eszembe teljesen a neve de valamilyen Vész kamra vagy nem is tudom mi a neve.
2012. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A régebbi horrorfilmeket ajánlom neked. Akkor még alacsonyabb volt az ingerküszöb, így nem tocsogtak a filmek a vértől. Például: Ómen, Az országút fantomja, Angyalszív.
2012. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vihar sziget,bújócska,árva
2012. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket! A felsorolt filmek közül már többet is volt szerencsém megtekinteni, és valóban nagyon jók.
2012. júl. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!