Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tesznek be szinte...

Miért tesznek be szinte minden anime-be hosszú hajú fiú szereplőt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de ez valami szokás?:D

Ja, és persze miért van az, hogy (nem csak nekem) ez a hosszú hajú szereplő, akár jó, akár rossz, a kedvencünk lesz? Mert elég sok helyen olvastam hogy imádja ezt-azt, és mindegyik hosszú hajú volt. Miért?

Najó biztos tiszta hülye vagyok:D De engem úgy idegesít, mert én is ha nézek egy anime-t akkor a kedvencem mindig a hosszú hajú lesz:D


2011. dec. 25. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
mert sok animébe az emberek arca szinte egyforma és csak haj alapján lehet megkülönböztetni őket, meg olyan feltünőek
2011. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert mindenki a hosszú hajú férfiakra bukik.
2011. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a hosszú hajú pasik a legcukibbak *-* Pl nekem a narutoból Deidara a kedvencem, akinek hosszú a haja, de Itachit is szeretem, aki szintén hosszú hajú ^^ De Deidara a kedvencem ^^ (sry annyira deifüggő vagyok, hogy az összes mozdulatát megörökítem és minden percben kiordítom xDD)
2012. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!