Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Viasztestek...

Mi a véleményed a Viasztestek című horror filmről?

Figyelt kérdés
Mármint melyik a legjobb/legdurvább jelenet? :)
2011. dec. 21. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Paris Hilton játszik benne, ez elárul mindent..:D

Amúgy nem egy nagy durranás, láttam sok jobb filmet is már, én egyik jelenetnél sem paráztam.

2011. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Horrornak szerintem nagyon gyenge film.

Esti mesének elmegy.. :-)

2011. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11:15 xD
2011. dec. 21. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
A tízből mondjuk 4 vagy 5 pontot adnék rá. Hilton az egész film (alapból sem túl erős) hangulatát is elcseszi a ripacskodásával, de amúgy is sok hülyeség és irreális dolog van benne. Sokkal jobb is lehetett volna.
2011. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kedvenc jelenetem amikor ledobják a csővel :D
2011. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor néztem még jóval kisebb voltam, viszonylag szar filmes ízléssel, de szerintem nézhető volt.

Ijesztő nem volt, meg valami hatalmas durranás, de úgy emlékszem nem volt szörnyű sem.

2011. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer meg lehet nézni, de tényleg eléggé gyenge. A legjobb rész tényleg az, mikor Hilton kisasszonyt kinyírják :P

Horrornak én se nevezném, még a tinihorror kategóriába is csak nyögvenyelősen fér bele. Az alapsztori is eléggé gáz. Ne mondják már, hogy soha senki nem kereste azokat az embereket, akik abban a városkában laktak! Biztos éltek nekik máshol rokonaik, akiknek feltűnt volna, hogy XY már évek óta nem jelentkezett. Szóval gáz.

2011. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!