Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Berlin...

Mi a véleményetek a Berlin Calling c. filmről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

annyira nem jött be.

kicsit uncsi volt másfél órán keresztül nézni egy hisztis,infantilis csontváz drogost.

nem fogott meg,sem az élete,sem a problémái.

csak annyi helyen olvastam róla,ezért néztem meg.

2011. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
osztom az első író véleményét.Én csak annyit tennék hozzá,hogy nekem annyira unalmas volt,hogy a film felénél ki is kapcsoltam.Bőven elég volt amit nagy nehezen megnéztem..A húgomnak mondtam is,hogy nem baj ha kimarad az életéből ez a film,sokat nem veszített vele,hogy nem látta..
2011. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kortárs képzésen néztem meg először. igazából azért fogott meg mert ez egy igaz történet alapján készült. Egy kicsit megborzongtam az őszinteségén. Ha egy kicsit is érdekel ez a téma érdemes megnézni:) (ja és a zenék sem rosszak;)
2011. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
azért nem jött be nektek,mert fogalmatok sincs erről az életről.Ezt át kel tudni érezni,ezt nem szereti mindeki,fel kell nőni a filmhez.valószinűleg sose fogjátok megérteni,megkedvelni:))
2012. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!