Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bleach-ben Ichigo miért...

A Bleach-ben Ichigo miért használja a végső getsuga tenshout Aizen ellen, mikor anélkül is simán legyőzte volna, és az ereje is megmaradt volna?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bleachbe ne keress logikát
2011. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem lett volna izgi xD Bleachben tényleg nincs logika, de én ezért szeretem.
2011. dec. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 19. 04:35
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt szeretem a bleachben, hogy ha előnyben van valamelyik szereplő egy élethalál harcban akkor szépen kivár, míg az ellenfele összeszedi magát és felcuppan a sokadik erősebbik szintjére ahol majd jól helybenhagyja az arcoskodó előbbi "győztest". Ichigo is ott hülyül Gayzennel, aztán mikor annyira felszívta magát a hangyaköves halálisten-hollow hibrid, hogy meg sikerült picit pörkölnie Ichit, akkor nem kinyirja az adott még azért erősebb szintjén Ichi, hanem átalakul a kamikáze formába, egyszer lecsap és bambán álldogál míg szépen elfogy az ideje és az ereje. Összesen tán az volt ésszerű mikor a denevér espada (ulquiora vagy mi a neve) ellen Ichi rosszabbik énje harcolt. Lecsapta, megtaposta hogy ne izegjen-mozogjon, aztán szépen megkisérelte darabokra tépni és teljesen megsemmisíteni és nem kezdte el túrni az orrát és leülni piknikezni. Csak aztán Ishidára rájött az agymentess-viselkedés-roham és felbökte magát Ichi kardjára. A bolond... :D
2011. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez ügyes! 100%-os vagy! Amúgy good válasz.:)
2011. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz: Aizen nagyon gyorsan regenerálódik. Kellett a Végső Getsuga Tenshou, hogy annyira legyengítse, hogy Urahara Kisuke mágiája hatni tudjon. Így is láthattuk, hogy a hatalmas erejű támadás után is elkezdett gyógyulni Aizen.


Szóval lényegében Ichigo támadó ereje végig nagyobb volt, viszont Aizen védelme szinte a végtelenségig kitartott volna, ha normális támadásokkal próbálja Aizent gyengíteni, akkor is vissza nyerte volna az erejét. Ulquiorra is ilyen volt, rendelkezett a gyors regeneráció képességével, de úgy tűnik, nála volt egy határ, amit elért és az lett a veszte...


Bár ez egy anime, úgy írja meg a szerző a sztorit, ahogy akarja, szóval sok értelme nincs ezeken agyalni, én ezt gondolom válasznak.

2011. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értelme tényleg nincs. Am. az is érdekes hogy az legutolsó pillanatban mindig érkezik valami segítség,akármilyen reménytelen is a helyzet.
2011. dec. 28. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom talán azért mert talán kételkedett az erejében. Bér végül minden jóra fordul! :)
2012. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dai-kun válasza:

Hát ez röhej..-.-"

Először is:Ichigonak esélye se volt Aizen ellen!!!A Getsuga Tenshou azért kellett,mert akkor a saját lélekölő kardjával egyesül,és akkor bazi erős lesz.Aizen a Lélekbontóval egyesült,hogy felérhessen az ereje a Lélekkirállyal.(tisztára hasonlít rá,de aki olvassa a mangát az tudja)Isten akart lenni,mesterségesen olyan szintre emelte az erejét,ami csak a 0. osztagnak van(term. Lélekkirálytól kapták) Szóval ez a lényeg.


ÉS NINCS az,hogy Ichigo csak legyengítse,ez meg sem fordult a kölök fejében,csak meg akarta védeni a barátait!!! Ugyan legyőzni nem tudta volna,mert elérte a határait,ekkor lépett közbe Urahara-san aki csak erre a pillanatra ért,hogy Aizen legyengüljön.Remélem érthető volt,a Bleachben van logika,az más dolog ,hogy nem kötik az ember orrára mit miért.


Másodszor:aki szintén csak kapizsgálja a szitut,az ink. no coment...

Én olvasom a mangát,az animét végig néztem,az interjúkat is vágom,mindent...szóval ha gondoljátok további kérdés esetén írjatok nekem PÜ-t,és segítek.És ne népet kábítsátok...

2013. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát... Hm-hm.. Legutolsó. Ez annyira nem jött át. Mondjuk a kapitányokat, apucit, uraharát, meg az "arrancar utánzatokat" (viszonylag) simán levágta Aizen,de az utolsó harc Ichigoval kb mi volt?:

- tépi a száját Aizen, Ichi csak áll és kivár, aztán Aizen arcával túrja kb föl a városon kívül a talajt.

- Aizen agyal, dumál. Ichi kivár. Jön némi karddal kalimpálás. Ichi lazán hárít és simán kézzel megfogja a kadját mikor szét akarja zúzni kardostul Aizen.

- Aizen morci, aztán ráküld egy bivaly erős varázslatot. Ichi csak áll és várja a poént... Aztán puszta kézzel lazán széttöri a "börtönt"

Ha ez alapján szerinted Ichi gyengébb volt, akkor te valahol máshol voltál. Egyszer csapott aizenre, akkor is inkább elspurizott előle. Előnyben van, erre mit csinál? Kivár és hagy Aizennek időt, hogy felszívja magát. Normális harcban mi lett volna ésszerű? Miután kirepíti a városból Aizent és elkezd pofázni neki simán letámadja és kettévágja. Nem hagyja elmenekülni, meg magához térni. Miután felhentelte kb az egész 13 őrosztagot, meg a haverjait és apucit és épp tömeggyilkosságra készül nem igazán értem minek kell várakozni. Miután széttrancsirozta magát felindulásában a sziklán Aizen és átalakult, akkor már elég erős lett: A tűzzel még sebezni is tudta ichit. Viszont a "kemény" szorításából és a teljes legyőzőtt állásból megint simán egy laza mozdulattal szabadult? Erre felszívja magát és kiégeti a képességét. Logikus. Meg kb teljesen kettészakítja Aizent a csapása, szinte feloldődik az egész teste, de utána egyrész megint egyben van (vagyis kezd összenőni). EGy ilyen csapástól kb kilóméteres sugarú körben lennének a maradványai szétszórva, Kicsi az esélye, hogy ilyen kettészakítás után fél méterre hullik a két nagyobb része a testének a földre hogy őössze tudjon nőni. Ichi mit csinál? Igen. Kevés az ideje, de áll és az orrát túrja és nézi mi a hatás. Persze kimerül mielőtt befejezhetné a melót. Istenkém, de töketlen alak. Nem Aizen volt túl erős neki, hanem Ichi volt egy rutintalan béna kölyök, aki nem tudta kihasználni az erejét. Utólag már lehet magyaráni, de ez kicsit hamiskás. A mostani fejezeteket is próbálja Kubo beszorítani a logika határai közé, de nagyon nem illik bele a korábbi eseményekbe a mostani arc. Ettől lehet muris, de következetes nem nagyon. Max nyomokban.

2013. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!