Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni feliratosan...

Zabfalatok kérdése:

Hol tudom megnézni feliratosan a Tre metri sopra il cielo című filmet? Sehol nem találom.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 14:37
 1/3 anonim válasza:
Sikerült megtalálni?Én is szívesen megnézném.
2012. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ginny86 válasza:

Sziasztok!


A film eredetileg spanyol, így könnyebb azzal a címmel megtalálni: Tre metros sopra el cielo (vmi ilyesmi, nem pontos).


ezen az oldalon megtalálod, a letöltések menüben, de regiszrálni kell hozzá: [link]


van második része is, az is fenn van, plusz hozzá a felirat linkje is, mindkettő filmhez.


Jó szórakozást hozzá!

2013. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csak szeretném megcáfolni az előző író válaszát. ez a film eredetileg olasz és egy könyv alapján csinálták az más kérdés hogy a spanyolok tres metros sobre el cielo néven kb. ugyan azt a sztorit futtatják.:) szerintem valami torrentes oldalon keresd vagy ilyesmi és ne úgy, hogy magyar felirattal mert nem hiszem, hogy rá fogsz találni inkább töltsd le az eredeti filmet és tölts hozzá magyar feliratot. mivel látom hogy ez a kérdés több mint másfél éves azért remélem másoknak segítettem
2013. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!