Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MElyik az a film amiben...

MElyik az a film amiben Jennifer lopez egy versenytáncos nőt alakit? Van vmi jó táncos filmetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hölgyválaszban táncosnő, hogy versenytáncos is -e arra nem emlékszem
2009. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van egy másik is amiben vmi perui a fiu
2009. máj. 14. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

én ehhez biztos fiatal vagyok

[link]


akkor válaszd ki hátha ezek közt van...

2009. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó Demi Moore film,sztriptíztáncost alakított benne,nekem tőle a 2. kedvenc filmem,nah nem azért mert nagyon jó alakja van,nem vagyok leszboszi:D

Táncos még,hát végülis, a Grease, Hair,mind táncos,de ami a tánc köré épül,az a Dirty Dancing, Street Dance(asszem ez a címe).Nagyon hirtelen ennyi ugrik be...

2009. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hölgyválasz. ;). Imádom!! :) Richard Gere-rel játszik.

Táncis filmek. Honey, Step Up1,2 Dirty Dancing 1-2,Flashdance, Érezd a Ritmust, Utcai tánc, Az utolsó piszkos tánc 1-2, Szívem érted RAPes 1,2, Vezet a ritmus, Mozdulj és lépj, Salsa, Lökd a ritmust,Breaking 1-2. :) Remélem segítettem. puszi.

2009. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előzőt is én írtam, azt elfelejtettem, hogy ezeket EGY AZ EGYBEN ...EGYSZERRE torrenten le tudod tölteni. Egy csokorral. Zenés, táncos filmek címszó alatt azt hiszem. ;) és tényleg egyszerre lejön az összes. puszi
2009. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a kedvenc táncos filmem a 'Mindenem a tánc' (Dance with me) :D Nagyon szeretem :D Igazi versenytáncos film! ^^
2011. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!