Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv! Keresek egy filmet, amit...

Üdv! Keresek egy filmet, amit régen láttam több évvel ezelőtt, de szinte semmit nem tudok róla. Kérem aki tudja írja le! Köszönöm!?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem belőle, hogy búgócsigákkal versenyeztek gyerekek. Volt egy bolt, ahová bejárt az a gyerek és testvére akiről szól a film. A boltban voltak nagy cukrok vagy valami hasonló, és piros fekete színűek, és valamelyiket jobban szerették, de nem tudom hogy melyiket.

Volt még abban a boltban eladó búgócsiga és a gyerek gyűjtötte a pénzét, hogy meg tudja venni! Még arra a részre is emlékszem, hogy jöttek a családhoz adóellenőrök, vagy valami hasonlók és dugdosták az új tárgyakat, bútorokat a házban, hogy ne kelljen utánuk adózni, vagy valami ilyesmi! Nagyon halvány emlékeim vannak erről a filmről, és ezeket írtam le! Aki tudja a címét, az kérem segítsen, életem egyik legjobban megfogó filmje volt, de elfelejtkeztem róla, mert még gyerekkoromban láttam!


2011. dec. 1. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem erről a: Családba nem üt a ménkő című film jutott eszembe,de csak a búgócsiga miatt. A többire nem emlékszem,de ebben volt ilyen játék. Remélem erre gondolsz,ha nem akkor bocsi hogy nem tudtam segíteni.
2011. dec. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen az volt az a film!

Köszönöm a segítséget!

Nagy élmény volt újra megnézni! :)

2011. dec. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!