Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2 filmcímet keresek. Valaki?

2 filmcímet keresek. Valaki?

Figyelt kérdés

Mind2 film elég régi és nem sok mindenre emlékszem sajnos. Az egyikben egy nő vesz egy kastélyt magának amiben kisértet van, meg ami rémlik hogy a végén a férfi akibe beleszeret majd, egy lovon vágtat majd felé. Tudom nem sok de hátha.

A másikban valami olyasmi van, hogy egy nő a két lányával vidékre költözik aztán, hogy olajkutat ásnak és végre találnak is olajat, de egy szőke csaj aki féltékeny lesz felgyújtja. Van benne gy olyan jelenet is hogy egy kígyó megy be a házba és majdnem megmarja az egyik lányát.

Ha valami még eszembe jut majd a filmekkel kapcsolatban leírom, de hátha valakinek ennyiből is eszébe jut.

Előre is köszi


2011. nov. 30. 22:51
 1/3 anonim válasza:
Ez mindkettő az m1-en ment anno, a jó kis kedd esti sorozatok közt, nem? :) Mert az első is ismerős, de arra semmi tipp, de a 2. talán a Lángoló part lehet, bár nagyon rég láttam, de leírás alapján ez ugrott be. Persze lehet semmi köze hozzá.
2011. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, de azért köszönöm a választ.
2011. dec. 2. 14:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az első filmnek a címét angolul megtaláltam és érdekelne, hogy valakinek nincs meg véletlenül?

Dreams Lost Dreams Found ez a címe

2011. dec. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!