Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri blu ray lejátszót venni?

Megéri blu ray lejátszót venni?

Figyelt kérdés
Sokat nézek filmet, a gépem össze van kötve a TV-vel (82cm-s HD), HD filmeket szoktam nézni, BD25 meg BD50 filmeket nem, mivel nincs blu ray lejátszóm, letöltve meg sokat foglalnak. A kérdésem az lenne, hogy megéri-e blu ray lejátszót venni és rendes blu ray lemezen vásárolni filmeket a jobb minőségért, vagy "elég" a 6-7gb-s HD film is?
2011. nov. 28. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, hogy a Blu-ray lemeznek is lassan leáldoz.

Nem a formátummal van a baj hanem a sérülékeny adathordozóval, valamint a lejátszóval. Amiben mozgó, kopó alkatrész van, eleve halálra van ítélve. Az SSD tárolás jó irányba mutat csak még gyerekcipőben jár.

2011. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem van 2darab videóm és több mit 500 kazetta hozzá.

Van 4 db DVD lejátszóm hozzá rengeteg film és van Blu Ray lejátszom is. Mind a mai napig használom videót és a DVD-is de a legjobb képet Blu Rayen lehet nézni.

Szóval szerintem megéri venni lejátszót főleg úgy,hogy már 36 ezer forintért már hozzád vágják.

2011. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fontos a kiváló kép- és hangminőség, ami lényegesen jobb, mint egy akár 10 gigás mkv-é, akkor igen.

Nekem is van, és nagyon meg vagyok elégedve vele.

2011. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!