Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó vígjátékok vannak még?

Milyen jó vígjátékok vannak még?

Figyelt kérdés

mint pl:

Vaklárma Dutyidili fészkes fenevadak stb..

amin jót lehet nevetni. nem mint a mai erőltetett humorú filmek.


2011. nov. 23. 11:41
 1/3 anonim válasza:

szeintem:(ezt ide irom mert izlesek e pofonok)


en meg es es az iren:

-azert mert aki leforidtotta magyarra az olyan kreten volt alo nagyon ott van amgyar beszolasokban...lasd .bucifeju:)


a zurhajo:

-egy kicsit elvont es nem annyiora szovegeken van a hangsuly mint inkabb spok kapitany altal alaiktott hulye burny@k szinesz fejen :)


ha mar dutyidili meg vaklarma....


ajanlom meg a :

-fenyes nyergek

-lenni vagy nem lenni

-vilagtortenelem...( ezek mind Mel Brooks filmek)

ezek mind regi filmek tehet a kornak megfeleo humort tartalmazzak ,ugyanugy mit Bud Spencer es Terence Hill .

lasd: Nyomas utana,nincs ketto neyg nelkul.....amibol a kevdven beszolasom Terence Hilltol:


- az a teny kedves kuzin hogy a mi kis kopenk Tangonak hivja magat a szamba orszgaban ,rogton megvilagositja szamunkra,hogy mekkora nagy se..fej :))) ( bocs ha nem pontos) a lenyeg az arc es a hangleejtes....:)


a mai vigjatekok kozul jo (szerinetem!):

-hangover

-otodik elem

-kegyetlen banasmod

-rush hour

-Paul

-hot fuzz

-randiguru

-vadi uj vadnyugat

-man in black


bar ezek tobbsegeben nem a beszolas hanem inkabb a vicces szituacio ami megmosolyogtat.


sorozatokol meg ajanlanam:

- ket pasi meg egy kicsi

-ferjek gyongye

stb.



remelem azert valamelyik bejon es jot szorakzol/szorakoztok majd valamelyik este :)


de a regebbi Louis de Funes filemk is bejonnek

2011. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elozo vagyok bocs az elirasokert!
2011. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
semmi baj,köszi a részletes választ. sokat láttam közülük,de amit nem azt majd pótolom ;)
2011. nov. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!