Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Régebben láttam körülbelül 4 éve, 13 éves lehettem, és homályba veszett sajnos a film, csak egy-két jelentre maradt meg bennem...


Egy művészfilm. Az alapsztori olyasféle volt, hogy egy fiú testvérpár (12 és 14 év körüliek voltak), az apjukhoz kerültek valami ok folytán. A film egy elhagyatott tengerparton játszódott, nincs más rajtuk kívűl. Az apuka borzasztó hirtelenharagú volt és a veréstől sem tartotta vissza magát, ha feldühítették. Egy nap a két fiút elküldte halat fogni vacsorára csónakkal és megszabta nekik, hogy pontosan mikorra érjenek vissza. De a két fiú elcsatangol és rengeteget késik és amikor visszatérnek az apjuk elkezdi kergetni őket, hogy megverje őket, mikor egyik fia elkezd felmászni egy elhagyatott rozoga szélmalomra, az apa utánamegy, hogy nehogy leessen a fia, de a fiú még mindig azt hiszi hogy az apja azért mászik utána, hogy megverje, pedig csak nem akarja, hogy baja essen, mire az apja lezuhan és szörnyethal.


2011. nov. 22. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A visszatérés [link]
2011. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , már kezdtem azt hinni soha nem találom meg! :D
2011. nov. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!