Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TWILIGHT rajongók (vagy akik...

TWILIGHT rajongók (vagy akik látták) útba igazítanátok, adnátok tanácsot nekem?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...

Van egy Christian Camargo nevű színész (nálunk leginkább onnan ismert, hogy ő volt a hűtőkocsis gyilkos a Dexterben), aki nekem évek óta nagyon szimpatikus és követem a pályafutását stb.

Most úgy hallottam szerepel majd a Twilightban.


Kérdéseim:

Mely részekben fog szerepelni? Leírnátok nekem a címeket (angolul, magyarul)?


Illetve én még nem láttam teljes egészében egyik részt sem a Twilightból. ( Nem is igazán vagyok képben. :D )

Nem akarok senkit megsérteni, de úgy tűnt, nem az én világom ráadásul a főszereplő lány annyira nem szimpatikus, hogy egyszerűen idegesít ha látom. Bocsi :) Ebből következik a másik kérdésem:

Mindenképpen meg kellene néznem az előző filmeket (Melyek ezek sorrendben?) vagy nézhetem majd így is a Christian-os részeket?

Hogy őszinte legyek egyelőre nincs nagy kedvem csak azért végignézni az előzőeket, de ha szerintetek nagyon érthetetlen lesz anélkül akkor ráveszem magam.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 17. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy játszik-e majd benne, de 5 mondatban summázható a tvájlájt.


A csaj ddepis, nyomi és antiszoc, ezért összejön egy puncifóbiás prűd vallásos gondolatolvasó vámpírral, akinek az a meggyőződése, hogy a csajnak jobb nélküle, de persze összejönnek. Jönnek a gonosz vámpírok, akik a csajt el akarják kapni nasinak, kinyírják az egyiket, akinek bepöccen a barátnője. Egy kis baleset után a vámpír felkerekedik a családjával és otthagyja a lányt, mert fél, hogy meg fogják majd enni, mire a lány egy évig csak depizik, majd kezd összemelegedni egy másik sráccal. Végül visszakerül a képbe a vámpír, a lány meg őrlődik, és nem tud választani a vámpír és a másik között, akiről kiderül, hogy vérfarkas. Közben a bepöccent vámpírcsaj vámpírhadsereget toboroz, hogy megbosszulja a pasiját, de kinyírják őket. A vámpír és a lány összeházasodnak, a lány bekapja a legyet, lesz egy félvámpír babájuk, vámpirizálják a lányt is. Jön a vámpírrendőrség, felügyelet, vagy mi, mert paráznak, hogy a kis család túl erős, de aztán békepipát szívnak és élnek szépen tovább...

2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

teszentatyaúristen

:D

2011. nov. 17. 23:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ha leginkább csak a fent említett pasas színészi alakítása miatt nézném meg az újat akkor abszolút szükségtelen foglalkoznom az előzőekkel?
2011. nov. 17. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Eloszor is 22:36 qrva joooool leirta, meg most is rohogok.

Igen, felesleges az idodet vesztegetni az elozo reszekre.

A kedvencedet a most mozikba meno Breaking dawn elso es a meg forgatas alatt levo Breaking dawn masodik reszeben fogod latni. (nem tudom Mo-n milyen neven fut a film:(

2011. nov. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor azokat hagyom...

Köszönöm a válaszokat! ;)

2011. nov. 18. 16:08
 6/8 Amikaa válasza:
Szia, Christian Camargo-ra én is a Dexterben figyeltem fel, ás átkoztam is a sorozat készítőit, hogy az első évad végén megölték a karaktert (aki talán az egyik legizgalmasabb szál lehetett volna még a sorozatban, meg hát Christiant is elnéztem volna még egy darabig.. :P.) de ahogy néztem a médiumban is szerepel pár epizódban. :)
2013. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok. Amúgy Twitteren is többen írták, hogy szerepelhetett volna több évadon keresztül is, tehát valószínűleg sokan megkedvelték. Kár, hogy ilyen hamar rövidre zárták ezt a szálat, kicsivel tovább húzva is izgalmas lehetett volna.

Viszont örültem amikor láttam a (talán) hatodik évadban feltűnni még pár rész erejéig. :-)

2013. márc. 15. 20:45
 8/8 Amikaa válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=_0c7mCQhvq0

http://www.youtube.com/watch?v=fEjvW1mEEVM


Tegnap youtube-oztam egy keveset :) Egyszerűen imádom ezt a palit! <3 :)) Gyönyörű hangja van, és tényleg nagyon tehetséges, egész nap eltudnám nézni/ hallgatni. Kár, hogy nagyrészt csak epizód szerepeket kapott a sorozatokban/ mellékszerepeket a filmekben. A Twilightra viszont tényleg nem kellett volna a tehetségét pazarolni szerintem (Bocsi a fanoknak :)) De legalább így most megnőtt a tinilányokból álló rajongótábora :D

A Dorian Gray-t (2007) is lehet, hogy érdemes megnézni, főleg ha ő játsza benne Henry-t. :) Bár ahogy olvastam a film nem kapott túl jó kritikákat...(Nekem a 2009-es Dorian Gray nagy kedvencem,abban Colin First játsza Lord Henryt).

2013. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!