Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tölthetem le a Star Wars...

Hol tölthetem le a Star Wars filmeket ebben a formában?

Figyelt kérdés

- digitálisan felújított

- szinkronosan (normális szinkronnal, mert ami nekem most van, abban a baljós árnyakból hiányzik egy csomó helyen a magyar hang) és eredeti hanggal is

- angol és magyar felirattal

- eredeti dvd-menüvel (tehát nem csak a film, hanem a bolti dvd-ken lévő menü is legyen rajta)

- DVD formátumban, nem BlueRay-en


2011. nov. 17. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Letölteni akarom, nem megvenni...
2011. nov. 17. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Az élet nem habostorta.

Nem drágák, ha fontosak neked ezek a filmek (főleg ha ilyen igényeid vannak) vedd meg őket.

Én is szoktam letöltögetni szutyok filmeket, ha nagyon unatkozom, de a nagy klasszikus kedvenceim mind megvannak eredetiben.

Hidd el megéri, sokkal jobbon fogod értékelni, mint egy papírtokos TDK lemezt.

2011. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A DVD-k már nem joglejártak?


Mindegy, az nCore-on fent vannak a teljes DVD-ISO-k is, onnan leszedhetőek, meg akkor biztos a bithuról is.

2011. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tegnap 10:24

============


Bocs, de én nem így gondolkozom. Nagyon szeretem a csillagok háborúját, azon nőttem fel. De soha nem fizetnék semmiért, amit egy kattintással millió számra lemásoltak. Szerintem nem azon múlik, mennyire tisztelem az alkotást, hogy fizetek érte vagy sem. Igazából óriási lehúzásnak tartom, hogy bármilyen programért, operációs rendszerért, játékért, filmért, vagy más digitális anyagért fizessünk. A reklámokból és a jogdíjakból amúgy is milliókat kaszálnak tulajdonosok és az ötletgazdák. Szerintem ha valaki alkot valami jót és szépet, akkor azt a társadalomnak alkotja és nem a pénzért. De ez persze csak az én véleményem.


tegnap 23:27

============


Mi is ez a "bithu"?

2011. nov. 18. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor ilyeneket írsz te gondolkozol, vagy csak fröcsögsz?

Ha valamiért nem fizetsz, akkor nem, hogy nem tiszteled, hanem arconköpöd és ellopod. Lehet ez egy film, egy album, egy játék, vagy bármi más, akkor is.


"A reklámokból és a jogdíjakból amúgy is milliókat kaszálnak tulajdonosok és az ötletgazdák."

Őőő, mégis milyen nyeresége lenne a reklámokból bárkinek is?

A reklám úgy hoz nyereséget, hogy az ember megnézi, és kedvet kap hozzá, hogy elmenjen moziba vagy megvegye DVD-n a filmet.

Ha megcsinálják a reklámot majd mindenki letölti a filmet, akkor az rohadt nagy veszteség, nem gondolod...?


"Szerintem ha valaki alkot valami jót és szépet, akkor azt a társadalomnak alkotja és nem a pénzért."

"Igazából óriási lehúzásnak tartom, hogy bármilyen programért, operációs rendszerért, játékért, filmért, vagy más digitális anyagért fizessünk."

Ne haragudj, de te vagy nem vagy normális, vagy kb 16 éves lehetsz.

Neked mi a munkád? Akkor egy építész meg egy komplett melós csapat építsen fel egy házat, majd költözzön be ingyen, aki akar, mert ő ezt a társaladomért tette, mert ilyen jó ember?

A pék, aki megsüti a kenyeret és csak azért csinálja, mert ezzel ő milyen szép, kerek, barna művet alkot, amit aztán ingyen kirak a bolt elé, hogy vegye el, akinek tetszik?

A színészek, rendezők, programozók, ésatöbbi ember is nagyon sokat dolgozik, azért, hogy te ezeket a szolgáltatásokat élvezhesd. Ráadásul ezek nem is olyan könnyű munkák, mert rengeteg kell hozzá tanulni, nem csak úgy gondol az ember egyet és ír egy operációs programot...


Szóval tényleg, őszintén, szívből kívánom neked, hogy dolgozd végig mondjuk egy évet, (bízva benne, hogy majd a végén egyben kifizetnek), aztán közöljék, hogy köszönjük a munkát, fizetni sajnos nem tudunk, dehát te úgyis olyan jó ember vagy, tiszta jóindulatból gürizted végig nekünk ezt az évet, ja éhes vagy, kit érdekel, menj el dolgozni...

2011. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Úristen, de primitív vagy, ha tényleg komolyan gondolod, amit leírtál.... Felháborító és szánalmas is egyben. Őszintén remélem, hogy majd te is megtanulod saját bőrödön egyszer, milyen az, amikor rommá dolgozod magad, utána meg b@sznak kifizetni a rengeteg erőfeszítésedet és energiádat. Örömmel tölt el, hogyan fogsz majd ott vinnyogni, miközben elhajtanak a fenébe...


A szüleid, akik eltartják az éretlen kis seggedet, szintén ingyen dolgoznak talán??? Szerinted az a számítógép, amin ezt a sok hülyeségedet beírtad, ingyen volt? A munkás, aki összerakta az alkatrészeket, a programozó, aki megírta az weboldal kódját, ingyen dolgozott, hogy a hozzád hasonlók mindenféle ökörséget írogathassanak be???


Te egy közönséges tolvaj vagy, és nem hogy szereted, de aljas módon egyenesen lesz@rod az összes ember fáradtságos munkáját, aki valaha a SW-filmekben dolgozott, de a legnagyobb rakást George Lucas-ra nyomod, aki több évtizedet és több százmillió dollárt áldozott fel azért, hogy te felnőj a filmjein, szeresd őket, és olyan élményt nyújtsanak számodra, amit egyáltalán nem érdemelsz meg.


A bunkósággal párosított hálátlanságnál nincs rosszabb a világon. És tudod, mit? Nem mondom meg, hogy mi az a bithu, mert nem akarok egy ilyen alaknak segíteni, amilyen te vagy.

2011. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy kicsit már több vagyok 16-nál :P És a kérdésedre válaszolva programozónak tanulok (ha minden jól megy jövőre végzek is), ebből kifolyólag tudom, mi az hogy alkotni valamit a társadalom számára és nem pénzért, pl. ott a Linux és társai. A jelmondatuk is elmés, érdemes megfontolni: “In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates” ;)


A reklámból meg úgy jön a pénz, hogy aki reklámoztatni akarja magát, az fizet neked, hogy viseld magadon, az autódon, a házad falán az ő felirataikat, vagy jogdíjat fizet neked hogy (induljunk ki a star wars-ból) a saját szappanmárkáját egy pancsoló rohamosztagossal reklámozhassa (marketinget is tanultam egy ideig, szóval hidd el nekem, ez így van). Nem kell lehülyézni valakit és habzó szájjal fröcsögni, csak mert másképp gondolkozik mint te, vagy a többség. Én nem egy profit orientált világban gondolkozom, és szerencsére milliók vannak akik egyet értenek velem.

2011. nov. 18. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:

"Én nem egy profit orientált világban gondolkozom, és szerencsére milliók vannak akik egyet értenek velem."

Ez mind szép és csudálatos, csak hogy ez nem a valóság.

A valóságban, ha nincs pénzed te is a gyerekeid éhen halnak, megfagynak a hidegben...

Úgyhogy talán ébredj fel, és az, hogy te szíved szerint mindent ellopnál, nem jelenti azt, hogy te vagy robinhood.

2011. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem másképp gondolkodás, hanem ótvar nagy bunkóság, ami önmagában még nem baj, viszont annyira ostoba is vagy, hogy ország-világnak is elmondod a baromságaidat, aztán nem érted, miért nézünk hülyének...


Az elveid dicséretesek, azonban végtelenül naivak és éretlenek. Itt mindenki azért dolgozik, hogy megéljen ebben a nagy rohadt kapitalista világban, ahol farkastörvények uralkodnak, és ha nincs pénzed, akkor ember sem vagy. Ez az igazság, akármit is hiszel.


A pék nem a két szép szemedért süti a kenyeret, hanem hogy kifizesse a gyártással járó költségeit, és még meg is éljen a munkájából.

Az a sok millió veled gondolkodó vajon miből él? Miből fizeti a számláit? Miből tankolja az autóját? Miből ad enni a gyerekének?

Amikor te programozol, szerinted honnan van az áram? Szerinted az ingyen van, csak mert te elfingod magad? Hát már annak a kicseszett áramnak a megtermelése is nem kevés költséggel jár, meg hogy eljusson hozzád, az is pénzbe kerül, b@szod!


Azért, mert "egy ideig" tanultál marketinget, az nem jelenti azt, hogy marketingszakember vagy, és rögtön mindent tudsz a szakmáról.

A reklámozók nem azért fizetnek, hogy publikáld a hirdetéseiket, hanem azért, hogy a publikált hirdetéseik által eladhassák a termékeiket és szolgáltatásaikat, ezáltal profitot szerezve. A leendő bevételeikből előlegeznek meg egy bizonyos összeget a jövőbeli fogyasztók megnyerésére.

Ha a reklám nem teljesít elvárt módon, a reklámozó b@szik ezek után erre áldozni, és nem fog neked fizetni a reklámidőért, vagy reklámfelületért. Amikor ezt tanították a reklámiskolában, nyilván hiányoztál.


Remélem, egyszer felébredsz és rádöbbensz, hogy hatalmas nagy hülyeségeket gondolsz a világról. Csak akkor már késő lesz.

2011. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!