Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a...

Mi lehet ennek a filmnek a címe? (régi horror)

Figyelt kérdés

'80-as években vagy '90-es évek elején készítették szerintem. Anno VHS-en volt meg, de csak az eleje :S

Röviden tömören:

Van egy fiatal srác, akinek az apja (ha jól emlékszem) az államnak dolgozik, valami tisztszerű vagy valami ilyesmi.

Egyszer a srác és a barátnője beszöknek abba a laborba vagy hova, ahol az apa dolgozik és látják, hogy egy halottat valamilyen injekcióval életre keltenek...

Aki végül is egy zombi lesz és jól ki is nyírja a mellette lévő dokit vagy ápolót, aki a harapásától szintén zombi lesz :D

A gyerek és a nője még ezen jelenet elött lelépnek. Motorral mennek és közben balesetet szenvednek. A lány belehal. Az elöbb látottak után pedig a srác úgy dönt, h visszamegy a laborba és "életre kelti" a barátnőjét...

Csak ennyit láttam belőle. Nagyon köszi, ha valaki tud segíteni! ;)


2011. nov. 17. 03:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Asszem ez [link] van tán legalább 3 része.
2011. nov. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, utánanéztem, de szerintem sajnos nem ez az :/

De valószínű, h gyerekkori emlékeim nem csalnak, h ez is több részes volt, amire én gondolok.

Ha jól emlékszem, ennek is valami "egyszavas" címe volt és ez már a folytatás (második rész volt)...

2011. nov. 17. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Rémlik nekem is hogy volt egy hordó amibe vmi zöld gáz volt de nem jut eszembe de több részes az is ez tán a 2. részben van.
2011. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltam Pm-ben elküldöm! mert ez a szar nem engedi belinkelni kiirja hogy fennakadt a szűrőn.
2011. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, tényleg ez az, amit kerestem!!! :D

Vagyis a 3. része az, amiről én beszéltem.

Már rohadt régóta kerestem, köszi még 1x! ;)

2011. nov. 17. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Hadd találjam ki! A Halál visszatér 3? :)
2011. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!