Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha rajzolok egy képregényt,...

Ha rajzolok egy képregényt, hogy tehetném fel az internetre?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy rajzolok egyet,de rendes papírlapra rajzoltam,s most nem tudom,hogy,hogyan tegyem fel őket az internetre.

Hogyan fényképezzem?

Ha felteszem,mitől kell "félnem"?

Esetleg "ellophatják" a történetet,karaktereket,személyiségeket?

Előre is köszi!

És még annyi,hogy fekete-fehér-szürke a látványvilága!


2011. nov. 15. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok erről sok mindent de sztem scanneld be!

Hát ha feltünteted azt h ne lopják el meg stb. akkor nem lophatják elméletileg el.

A személyiség az már más dolog...

2011. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És,hogy scanneljem be?! XD

2011. nov. 15. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszel egy szkennert leginkább, vagy elviszed egy fénymásolószalonba, ahol ilyesmit is vállalnak, vagy egy haverodhoz, esetleg iskolában.


Jó tanács, hogy lehetőség szerint legalább 150-300 dpi-s felbontás legyen a minőség (dot per inch = képpont/hüvelyk), mert akkor elég nagy méretet és jó minőséget kapsz, amit akár utólag is tudsz szerkeszteni, pl. photoshop-ban, vagy más programban.

A szkent lehet jpg-formátumban elmenteni, de célszerű inkább valami kevésbé tömörített formátumban, pl. bmp-ben, png-ben.


Érdemes beletenni egy vízjelet is, mikor felteszed a netre, mert akkor ugyan elcsórhatják, de a vízjel akkor is rajta lesz, mivel az a kép része marad.

2011. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2011. nov. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!