Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni a vampire...

Hol tudom megnézni a vampire knight-ot a második évadtól?

Figyelt kérdés
Mert az első két évadot már láttam...

2011. nov. 14. 19:25
 1/5 anonim válasza:

én is keresem de nincs 2. évad olyan mint a hellsing 13 rész ha van arról ismerni fel hogy nem viselik az iskolai egyenruhát az iskolában mert az összeomlott!

egyszóval nincs 2. évad

2011. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van,mert láttam,csak nem filmben hanem képregényben valahol és van magyarul is,csak nemtudom hol.Asszem valamelyik oldalon láttam.Azért kösz...:(
2011. nov. 15. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
állítólag a 2. évad után nem lesz anime
2011. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van második évad animében csak 3. nem lesz animében.

Az mangában van/(ill)lesz


Az animét letöltheted (1-2.évadot is) innen

[link]



Vagy megnézheted online az indavideon itt:



[link]

2011. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendes jelentés szerint nincs 2. évad. De amire a kérdező igazából gondol, az 2. sorozat. Olyan van. A címe "Vampire Knight: Guilty". Elődjéhez hasonlóan ez is 13 részes.

Egyet tanuljatok meg. Animékből általában nincsenek évadok. A "Vampire Knight: Guilty" címe is jelzi, hogy ez már nem ugyanaz a sorozat. Ami új címet kap, az már nem évad. A japánok külön sorozatokat listáznak. Ezen kívül TV-ben forgalmazói évadok, epizódcsomagok vannak. A magyar "évad" szó így simán nem igazán alkalmazható az animékre. A season vagy szezon kifejezés más tészta, mert ez egyértelműen nem fordítható le évadra, így ez az, ami akár alkalmazható. De az "évad" szavunk nem.

2012. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!