Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Umbrella Corp. -os autók!...

Umbrella Corp. -os autók! Akkor itt lesz a RE új része?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban nem egyszer találkoztam Komárom-Esztergom megyében Umbrella Corporation-os feliratú és lógójú korom fekete autókkal. :D Felvetődött bennem, hogy akkor itt lesz forgatva a Resident Evil film új része? Ti mit tudtok erről/ mint gondoltok? :D Mert nekem ez mindenképpen gyanús! Lehet, hogy megszállnak minket a zombik.. :D

2011. nov. 13. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A Kaptár 5 forgatása már zajlik, azt nem tudom, hogy ide is jönnek-e, vagy itt is forgatnak-e, mindenesetre van egy rakat videó megosztva Milla Jovovich twitterén a forgatásokról :D

De elképzelhető, ha látsz esernyős kocsikat, akkor meg főleg. :)

2011. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, most Torontóban vannak - ez lemaradt.
2011. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen láttam már egy terepjárót, egy személyautót, tesóm is látott 1 terepjárót. :D Tatabánya környékén... Szerintem nem véletlen, de majd meglátjuk!
2011. nov. 15. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ott felétek építették ki az új föld alatti főhadiszállásukat :P Mindenesetre járjatok nyitott szemmel :D
2011. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ú az durva lenne :D De jó.... xD
2011. nov. 24. 01:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!