Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagok háborújában...

A Csillagok háborújában szerintetek Sidious hagyta, hogy legyőzze Windu?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

nem hagyta magát.

sidious nagy hatalmú sith volt ugyan,tehát egy-két sima jedi lovag nem lehetett egyenlő ellenfele,de már öreg volt,windu meg a legerősebb jedi mester.

2011. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%hogy egy sith a tervéért nem égeti ragyásra a képét :D
2012. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Hagyta magát, ez egyértelműen kiderül. Számomra egyedül az nem világos, miért szórt villámokat.
2012. dec. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert nem hagyta magát :)
2016. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig de, hagyta magát. Volt is egy jelenet, ahol csak egy 5 cm-et kellett volna tolnia a fénykardján, és megöli Windut, de direkt nem tolta meg. A rúgásra nem számított egyedül, amitől a földre került. A villámozás meg szerintem eszköz volt, hogy miközben visszakapja, eljátszhassa, hogy ő mennyire legyengült és védtelen.
2016. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valóban megnéztem, viszont egy olyan jelenet is volt, mikor egyszer Sidious lehajol, ott meg windunak kellet volna egyet hátracsapnia, de nem tette, érdekes ez a párbaj.

Egyébként nem hiszem, hogy hagyta volna magát, főleg Anakin előtt, ezzel kb a Sith-ek hatalmát ,,gyengíti" (nem tudtam szebben kifejezni), tehát így csak gyengébbnek tituálja a Sith-eket, ennek meg nem lenne értelme.

2016. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Viszont Sidious számára teljesen egyértelmű volt, hogy Anakin csak úgy magától nem fog átállni. Kellett valami, ami kicsit meglöki azon az ösvényen, amire már rálépett. Palpatine ezzel két legyet ütött egy csapásra: egyrészt Anakint válaszút elé állította (Windu vagy Padmé), másrészt kiiktathatta Windut még azelőtt, hogy esetleg Yodával együtt térjen vissza, ez túl sok lett volna a sith-nek is (Yodával is csak szerencséje volt, mivel amíg yoda lezuhant fénykardját elvesztve, addig Palpatine-nak varázsoltak egy kapaszkodót a pod oldalára - nézzétek meg, egyik pillanatról a másikra termett ott). Szóval szerintem az egész párbaj csak arra ment ki, hogy Anakint véglegesen magához láncolja (bónuszként Windut le is gyilkoltassa). A párbaj meg elég vicces, Lucas idő közben változtatott az elképzelésen, ezért a párbajt újra kellett koreografálni, kicsit kapkodósra is sikerült :)
2016. júl. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg hagyta magát, viszont szerintem fénykardvívásban (erőt nem nagyon használtak, csak Sidious a végén) Windu győzne, elvileg ő a galaxis legjob kardvívója nem? Ráadásul mindig őt, Yodát, meg Dooku-t emlegetik a legnagyobb vívóknak a filmekben.
2016. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Windut csak azért emlegetik a legjobbak között, mert a Vaapadot használja (nagyon intenzív vívóstílus, ő fejlesztette ki, és kissé utat enged a sötét oldali érzelmeknek is). Valóban a legjobbak között van, de Sidious jobb nála (5 mp alatt levágta Kit Fisto-t is, pedig ő is hatalmas vívó). A sith-et szerintem csak Yoda tudja verni fénykardpárbajban.
2016. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vapaad, Shatterpoint, 2003-as Clone Warsban nagyobb dolgokat is művelt (griveous, + egy sereget konkrétan egyedül megb*szott :D)

bocs hogy csak most írok

2017. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!