Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Berényi Claudia mit a fenét...

Berényi Claudia mit a fenét csinál most, mert nem értem? !

Figyelt kérdés
Elvileg azért költöztette magához Attilát mert tetszik neki. A Julit meg eleinte pont azért akarta összehozni Andrással, mert félt hogy Juli meg Attila össze akarnak jönni. Most a Juli megmondta Claudiának hogy Attila azt mondta neki, hogy Nóra tetszik neki, amit eddig is tudtunk... de most meg Claudia tukmálja ráfele Nórira Attilát, hogy ne hagyjon ki ilyen jó "partit", akkor most én ezt nem értem, miért akarja összehozni őket mikor eddig egyértelmü volt hogy minden arra ment ki, hogy Claudia Attila közelébe férkőzzön??
2009. máj. 6. 16:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet csak álca:) Mert ha összeakarna jönni Klaudia Attilával ,akkor Nóra haragudna rá és nem lenne esélye a céget megszerezni:) Múltkor Nóra már kibukott rá Attila miatt, Klaudiának ezt tudtára adta, így gondolom ezért nem próbálkozik most:) Te nem így gondolod?:D Egy BK rajongó:D
2009. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Claudia nem hajt nagyon Attilára, pont Nóra miatt
2009. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nórán keresztül tudja megszerezni a céget... Attilával meg elveszítené Nórát és a céget:S Klaudiának most fontosabb Nóra, mint Attila:) Első válaszoló voltam:)
2009. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Woooow! Hát erre nem gondoltam! Ennyire nem gondoltam előre, hogy akkor ez az egész színjáték azért van hogy Claudia megszerezze a céget! Ahh, látszik hogy nincs Claudiás furmányos agyam :D
2009. máj. 6. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem most nagyon izgat Miklós és Zsolt terve, ezzel az új fickóval! Nagyon kíváncsi vagyok h sül el a dolog! Claudiát behuzzák-e a csőbe?:) Végre ujra egy kis izgalom:)
2009. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen!! És az a pasi marha jól néz ki!! szóval még én is bevenném a csalit :D
2009. máj. 7. 08:53
 7/7 anonim válasza:
Miklós és Zsolt külön-külön is tudnak alakítani:) Hát még együtt:D Kicsinálják Klaudiát:D
2009. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!