Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az alábbi film címe?

Nikita456 kérdése:

Mi az alábbi film címe?

Figyelt kérdés
Sajnos, a storyn kívül, semmit nem tudok, remélem látta vki. Elég beteges szerintem. Vmilyen cseh film. Egy gazdag csalás gyerekéről, és a barátairól. Asrácnak a szülei meghaltak, az anyja sex közben, az apja véletlen megfojtotta. Az apja, pedig öngyilkos lett, kipufogó gázt engedett a kocsiba. A srác mindent filmre vesz, ami történik körülötte. Az egyik barátja megerőszakolja, a másiknak a húgát, és lehajt kocsival a hídról. Egy másik, jelentkezik vmi hirdetésre, egy nőhöz, és a férjével kikötözik, és megerőszakolják, még a haverja végignézi. Ja és az elején elfelejtettem, h úgy indul, h mindegyik pucér, és a vmi pályaudvaron szaladnak a spanjukhoz, mert szülinapja van. Aztán beviszik őket az őrsre. Nagyjából ennyi, már rég láttam.
2011. okt. 24. 14:47
 1/1 Pmate24 válasza:
érdekes filmnek hangzik. Engem is érdekelne a címe
2022. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!