Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen animék vannak?

Milyen animék vannak?

Figyelt kérdés
életemben eddig egyetlen egyet néztem, de azt szeretem, a Kaleido Start. Tudnátok még ehhez hasonlót mondani? Ami normális, kicsit szerelmes, (ha van még amibe akrobatika van vagy tánc azt főleg) és nem valami agyonlőjük és szétverjük egymást. Lehet benne harc, de ne csak arról szóljon. Köszönöm:) Egy két szóban tudnátok majd tartalmat is? csak ilyen jelzőket.:)
2011. okt. 18. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontoson, hogy a Kaleido Star miről szól, de nekem nagy kedvencem a Vampire Kinght, romantikus, akciódús, nekem nagyon bejött. Szerettem még a Shakugan no Shana-t, ezt kicsit hosszú elmondani miről szól, de van egy nagyon jó ki oldal, az AnimeAddicts, ott keress rá az ismertetőjére. : ) Akkor, nagyon szerettem, (ez nemrég néztem meg) a Bokura ga Ita-t. Ez kifejezetten romantikus, csak a szerelemről szól, szal ha nem szereted az ilyeneket el se kezd. :P Most hirtelen ezek jutottak eszembe.
2011. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy milyen animék vannak?

http://www.youtube.com/watch?v=scUgKp_AfBo


Bocs, ezt nem hagyhattam ki. Ha olyan érdekel, amiben van tánc is meg harc is, akkor ajánlom a Princess Tutu-t.

2011. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ginban kaleidoscope!! 12 részes, megéri megnézni ;)
2013. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!