Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írjatok nagyon durva horrorfil...

Írjatok nagyon durva horrorfilmeket! (? )

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Durva alatt mit értesz? Olyan beszaratós, vagy véres?
2011. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bármelyik! Lehet szellemes, vagy ilyen kaszabolós, régi, új, csak ne az utolsó 5 percben történjen minden. :D
2011. okt. 17. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Na!


Hívatlan vendég (nagyon érdekes, alig várod már a végét, a végén pedig van egy hatalmas csattanó, nagyon ajánlom)


Átok 1, 2 (vagy 1-2 napig be fogsz nézni az ajtó mögé, mielőtt bemész a szobába, szintén ajánlom, bár van 3-as is, de az nagyon gagyi. A 2-est ajánlom inkább)


Fűrész (ha bírod az ilyen kínzás-féleségeket, bár nekem nm volt gyomrom végignézni a 6-ost, lehet, neked tetszene)


Bárányok hallgatnak (ezt az életben egyszer mindenkinek látnia kell, ennyit tudok erről írni)


Mártírok (vér, vér és vér, de nem az a gagyi kategória)


Carved- A slit-mouthed woman (hát amikor én ezt megnéztem, vagy egy hétgi féltem, mikor jelenik meg előttem az a nő. Ázsiai, felirattaé láttam, ha akarod nézni, te is azzal nézd, mert úgy az iagzi, k*rva jó film)


Halálos hallgatás (szintén nagyon jó, nagy csattanóval a végén)


Begotten (nagy hatással van a nézőre, én nem bírtam, nem volt gyomrom végignézni, de tesóm azt mondta, hogy rá film még ilyen hatással nem volt-asszem nem beszélnek benne, de tesóm azt mondta, hogy a háttérben a madárcsicsergés...hátborzongató volt)



Szerb film-Srpski film (ez 18 felett, találhatóak benne "olyan" jelenetek, de nagyon durva, csakhogy példát mondjak, végignézheted, ahogy a pasi levágja a csajnak a fejét, miközben hátulról kúrja)



Hirtelen ennyi jutott az eszembe, remélem, valamelyik elnyeri tettszésedet :)

2011. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mindegyik elnyerte a teccésemet. A fűrészeket végignéztem, az átok miatt meg még mindig benézek az íróasztalom alá... :D Majd letöltögetem a többit, nagyon köszi^^
2011. okt. 17. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, jó filmezést :)
2011. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!