Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Egy családi filmről van szó: egy régi gimis pár összetalálkozik egy osztálytalálkozón, ahol újra összejönnek, de mindkettőnek volt korábban első házassága, de mindkettőnek a párja meghalt. Mindkét családban van azt hiszem 4-4 gyerek, és végül úgy döntenek, hogy vesznek egy világítótornyot, és az lesz az otthonuk. A gyerekek meg mindent elkövetnek, hogy szétszedjék a szülőket.

Előre is köszönöm (:


2011. okt. 16. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, én tudom, volt az RTL-en...agyalok a címén.
2011. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, azt hiszem, erre gondolsz:


[link]


Bár a gyerekek száma nem stimmel a leírásoddal, de mintha ebben lett volna valami világítótorony.

2011. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööööm!!! Igen, az volt az a film (: Nem emlékeztem pontosan a gyerekek számára, de tudtam, hogy rengeteg volt.:D Köszönöm szépen (:
2011. okt. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!