Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet megnézni a family...

Hol lehet megnézni a family guy 520. részét?

Figyelt kérdés

a neten csak olyat találtam ami csak 518.-ig van és utána a 601.-jön

pedig ép most láttam a tévébe ezt a részt de az eleét nem láttam és érdekel szóval meg akarom nézni teljesen.

Szóval adnátok egy linket ahol pont ezt a részt meg lehet nézni online ingyen

köszi


2011. okt. 16. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ilyen sok van abból a szarból?
2011. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ötödik évad 18 részes. A DVD-kiadások miatt elkezdték átszámozni a sorozatot oda-vissza, egybevontak vagy átsorszámoztak részeket. Ezért hiába a 10. évad indult el most, azt nálunk 9. évadként fogják bemutatni. Ezért ha a tv-ben 5x20 részt láttál, az a jelenlegi számozás alapján a 4x20 lehetne, mert abban volt annyi rész. .


[link]



Itt nézd meg a tartalom alapján, mert bármelyik rész lehetne, a link alatt például az 5x20 egy olyan speciális rész amit Amerikában és nálunk is máshogy adtak és számoztak.



Első: nincs annyi rész belőle, csak 147. A sorozatokat többféle rendszer alapján lehet számolni. Például az utolsó rész a 10. évad 2. része, amit lehet még 10x02, S10EP02, 1002, EP160; vagy a Comedy Centralos számozás alapján 10x15 résznek nevezni, mind ugyanazt fogja jelenteni.

2011. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A link lemaradt, bocs:

[link]

2011. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!